Responsive layout
AGRECOL NAWÓZ DO ROŚLIN DONICZKOWYCH 750 ML Powiększ

AGRECOL NAWÓZ DO ROŚLIN DONICZKOWYCH 750 ML

PREAGRN075302 AGRECOLPREA

5902341003021

AGRECOL

Produkt dostępny

Cena brutto: 8.9 8,90zł

+ wishlist

Dostępność towaru w oddziałach:

Nawóz do roślin doniczkowych jest przeznaczony do całorocznego nawożenia roślin domowych. Uzupełnia niedobory azotu, fosforu i potasu w glebie, a dzięki połączeniu składników mineralnych i organicznych nawożenie jest bardziej efektywne. Nawóz do roślin doniczkowych Agrecol zawiera biologicznie czynne substancje humusowe, wspomagające nawożenie. Nawóz jest niezwykle skuteczny oraz bezpieczny dla środowiska.

Składniki: azot (N) – 1,5%, fosfor (P2O5) – 0,5%, potas (K2O) – 1% oraz wspomagające nawożenie ekstrakty związków próchnicznych.

Nawóz do roślin doniczkowych to płynny nawóz organiczno-mineralny. Przeznaczony do całorocznego nawożenia roślin w uprawach wszelkich roślin doniczkowych, rosnących w warunkach domowych. Zalecany do nawożenia zarówno roślin ozdobnych z liści jak i kwitnących, np.: zamiokulkasów, difenbachii, bluszczy, palm, fikusów, begonii, kalanchoe, fiołków afrykańskich, amarylisów, anturium, cyklamenów perskich i wielu innych.

Sposób stosowania: Nakrętka służy jako miarka do dozowania nawozu. Rozcieńczamy z wodą 35 ml (1 nakrętka) nawozu w 1 litrze wody. Nawóz stosujemy w trakcie podlewania. W okresie od marca do października rośliny nawozić co 2-3 tygodnie. W okresie od listopada do lutego rośliny nawozić 1 raz w miesiącu.

Pojemność: 750 ml

Napisz opinię

AGRECOL NAWÓZ DO ROŚLIN DONICZKOWYCH 750 ML

AGRECOL NAWÓZ DO ROŚLIN DONICZKOWYCH 750 ML

Napisz opinię