ADW DYSPERBENT OP.10 KG Powiększ

ADW DYSPERBENT OPAKOWANIE 10 KG 0,4 - 1,2 kg/m2

12374

5908276001248

ADW

IZOPLAST DYSPERBENT jest nowoczesnym, wodorozcieńczalnym, nie zawierającym rozpuszczalników organicznych środkiem do wykonywania izolacji wodochronnych na zewnątrz obiektów budowlanych. Produkt prosty i wygodny w użyciu wymaga minimalnego nakładu pracy.

Szczegóły

Produkt dostępny

Cena brutto: 27,00zł

+ wishlist

Dostępność towaru w oddziałach:

PRZEZNACZENIE:

  • renowacja i konserwacja pokryć dachowych na podkładzie z pap asfaltowych oraz smołowych
  • wykonywania bezspoinowej warstwy hydroizolacyjnej na powierzchniach pionowych i poziomych z możliwością zastosowania osnów wzmacniających powłokę (np. siatka polipropylenowa, welony i tkaniny szklane,  włókniny  poliestrowe itp.)
  • wykonywanie izolacji przeciwwilgociowych i przeciwwodnych na wszelkich podłożach obiektów budowlanych m.in.: fundamentów, ław fundamentowych, stropów itp.


ZALETY PRODUKTU:

  • nie zawiera rozpuszczalników organicznych
  • produkt „na zimno” - gotowy do stosowania
  • prosty w użyciu - wymagany minimalny nakład pracy
  • właściwości tiksotropowe (możliwość nakładania na podłoża o dowolnym spadku)
  • możliwość laminowania z użyciem wkładek zbrojących z tkanin technicznych
  • nie wchodzi w reakcje ze styropianem, możliwość stosowania łącznie z materiałami nieodpornymi na działanie
  • rozpuszczalników organicznych i ich oparów

Opakowanie: 10 kg
Zużycie: 0,4-1,2 kg/m2

***

ADW Dysperbent opakowanie 10 kg

ADW Dysperbent opakowanie 10 kg to wysokiej jakości, nowoczesny, wodorozcieńczalny, nie zawierający rozpuszczalników organicznych środek służący do wykonywania izolacji wodochronnych na zewnątrz wszelkiego rodzaju obiektów budowlanych.

Chemia budowlana, który Dysperbent wybrać?

Jak przedstawia się Dysperbent karta techniczna produktu?

Może być on wykorzystywany na wiele różnych sposobów. Środek do wykonywania izolacji wodochronnych na zewnątrz obiektów budowlanych nadaje się między innymi do renowacji oraz konserwacji pokryć dachowych na podkładzie z pap smołowych i asfaltowych, wykonywania bezspoinowej warstwy hydroizolacyjnej na powierzchniach poziomych i pionowych, wraz z możliwością zastosowania osnów wzmacniających powłokę, takich jak welony, tkaniny szklane, włókniny poliestrowe czy siatka poliestrowa. Materiały do izolacji termicznej tego typu znacząco ułatwiają wykonywanie izolacji przeciwwilgociowych oraz przeciwwodnych na podłożach obiektów budowlanych, takich jak stropy, fundamenty czy ławy fundamentowe.

DYSPERBENT 10 KG ADW - Sprawdź ofertę!

Jakie są główne zalety Dysperbentu ADW? Nie zawiera on rozpuszczalników organicznych. Jest to produkt na zimno, gotowy do stosowania.

Na uwagę zasługuje tutaj również jego łatwość w użyciu. Wymaga on jedynie minimalnego nakładu pracy. Dysperbent posiada właściwości tikostropowe, co pozwala na nakładanie go na podłoża o dowolnym spadku. Umożliwia on również laminowanie z wykorzystaniem wkładek zbrojących z tkanin technicznych. Produkt nie wchodzi w reakcję ze styropianem. Z powodzeniem stosować można go wraz z materiałami nieodpornymi na działanie rozpuszczalników i ich oparów. Dysperbent jest dostępny w opakowaniu o masie 10 kg. Jest on niezwykle wydajny i wystarcza na długi czas. W ofercie sklepu internetowego Centrobud.pl znaleźć można także inne masy bitumiczne i asfaltowe renomowanych producentów, takich jak ADW czy MAPEI.

Napisz opinię

ADW DYSPERBENT OPAKOWANIE 10 KG 0,4 - 1,2 kg/m2

ADW DYSPERBENT OPAKOWANIE 10 KG 0,4 - 1,2 kg/m2

IZOPLAST DYSPERBENT jest nowoczesnym, wodorozcieńczalnym, nie zawierającym rozpuszczalników organicznych środkiem do wykonywania izolacji wodochronnych na zewnątrz obiektów budowlanych. Produkt prosty i wygodny w użyciu wymaga minimalnego nakładu pracy.

Napisz opinię