Wyprzedaż! WIGOLEN FOLIA KUBEŁKOWA 400 1,0x20M Powiększ

FOLIA KUBEŁKOWA 400 1x20M rolka

12387

FOLIA KUBEŁKOWA 400

Folia izolacyjna do ścian i fundamentów będących w bezpośrednim kontakcie z gruntem.

Szczegóły

Produkt dostępny

Cena brutto: 5,39zł

+ wishlist

Sposób dostawyCzas dostawyCena
Odbiór osobistySpradź dostępność na oddziale przed złożeniem zamówienia0.00 zł
Przesyłka kurierska przedpłataDostawa do 2 dni roboczych14.90 zł
Przesyłka kurierska płatne przy odbiorzeDostawa do 3 dni roboczych17.20 zł

FOLIA KUBEŁKOWA 400
Cechy i zalety:
Folia izolująca ściany i fundamenty od gruntu. Dzięki specjalistycznemu kształtowi folia umożliwia odprowadzanie wody i pary wodnej z obszaru między murem, a folią. Użycie foli kubełkowej jako izolatora zabezpiecza elementy konstrukcyjne budynku przed nadmiernym zwilgoceniem.

Wymiary rolki: 1x20 m
Kolor: czarny
Cena za rolkę 20m2.

***

 Folia kubełkowa 400 cena m2

Folia kubełkowa 400 cena m2 (1x20m rolka) to idealny produkt do zabezpieczania i ocieplania ścian i fundamentów, które są w bezpośrednim kontakcie z gruntem.

Z uwagi na kształt foli i jej materiał, z którego jest tworzona, umożliwia ona odprowadzanie wody oraz wilgoci np. z obszaru pomiędzy murem a folią. 

Temat - Folia kubełkowa Cena Centrobud jest często używanym w sieci hasłem. Folia kubełkowa cena m2  kształtuje się około 3,80 zł brutto za metr kwadratowy. Folia kubełkowa 2m cena jest atrakcyjna oraz konkurencyjna do innych podmiotów oferujące taki produkt. 

Jak zamontować folie kubełkową? Nic prostszego!

Jak zamontować folię kubełkową, tutaj najlepiej jest skorzystać z porad zamieszczonych w sieci.

Na YouTube znajdziesz w tym zagadnieniu, krótkie, przydatne informacje. Skontaktuj się także z doradzą Centrobudu, czy w tym zakresie jej przedstawiciele wykonują takie usługi. 

Folia kubełkowa, Cena wskazuje, że większość inwestorów chętnie korzysta z oferowanych przez Grupę Centrobud propozycji. W naszym sklepie online szczegółowo zapoznasz się z ofertą, zamieszczamy zdjęcia, zwięzły opis produktu oraz każdorazowo zamieszczamy cenę. 

Osoby zainteresowane tematem używają takich haseł jak: folia kubełkowa 1m cena, jak również FOLIA kubełkowa 120cm Część z Państwa interesuję także temat - folia kubełkowa 2m cena, Centrobud. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów dlatego w omawianym zagadnieniu przedstawiamy zawsze przejrzyste oferty. 

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z naszą szeroką gamą różnorodnych ofert oraz do zakupów. Przed zakupem zwróćmy uwagę na długość i wysokość rolki. Folie kubełkowe w różnych rozmiarach - Folia kubełkowa 400 cena m2 - Zamów w naszym sklepie online!

Napisz opinię

FOLIA KUBEŁKOWA 400 1x20M rolka

FOLIA KUBEŁKOWA 400 1x20M rolka

FOLIA KUBEŁKOWA 400

Folia izolacyjna do ścian i fundamentów będących w bezpośrednim kontakcie z gruntem.

Napisz opinię