SOUDAL SOUDAFIX P-300SF - KOTWA CHEMICZN Powiększ

SOUDAL SOUDAFIX P-300SF - KOTWA CHEMICZNA, 280ML

4903

5411183120778

SOUDAL

Dwuskładnikowa żywica poliestrowa bez styrenu przeznaczona do montażu kołków, prętów i kołnierzy mocujących, gniazd i stelaży poddawanych ekstremalnym obciążeniom mechanicznym zarówno w materiałach pełnych, jak i perforowanych: betonie, kamieniu, cegle, cegle dziura­wce, pustaku stropowym.

Szczegóły

Produkt dostępny

Cena brutto: 38,90zł

Uwaga: ostatnia sztuka w magazynie!

+ wishlist

Dostępność towaru w oddziałach:

Dwuskładnikowa żywica poliestrowa bez styrenu przeznaczona do montażu kołków, prętów i kołnierzy mocujących, gniazd i stelaży poddawanych ekstremalnym obciążeniom mechanicznym zarówno w materiałach pełnych, jak i perforowanych: betonie, kamieniu, cegle, cegle dziura­wce, pustaku stropowym. Eliminuje powstawanie naprężeń montażowych, wzmacnia podłoże. Może być stosowana w szerokim zakresie temperatur (do -5oC). Zapewnia wodoodporne i szczelne mocowanie o wysokiej odporności chemicznej. Aplikacja przy użyciu wzmocnionego wyciskacza do standardowych kartuszy.

Zastosowanie:

mocowanie elementów poddawanych wysokim obciążeniom mechanicznym: kołków montażowych, prętów wzmacniających, balustrad, słupków ogrodzeniowych, masztów, półek i uchwytów we wszelkiego typu podłożach,

montaż kołków i prętów mocujących blisko krawędzi płyty betonowej i w niewielkiej odległości od siebie (brak naprężeń wytwarzanych przez mocowania rozporowe),

naprawa ubytków w podłożach litych i porowatych (szpachla naprawcza).

***

Soudal Soudafix P-300sf - kotwa chemiczna, 280ml

Prace montażowe często wymagają stosowania rozwiązań, które nie są uznawane za zbyt tradycyjne.

Ale jedynie tylko one są w stanie spełnić wymagania solidnego oraz bezpiecznego montażu. Takim produktem, który zapewnia doskonałe połączenie elementu mocującego w danej powierzchni jest Soudal Soudafix P-300sf - kotwa chemiczna 280ml z Centrobud.pl.

Dwuskładnikowa żywica poliestrowa bez styrenu przeznaczona do montażu kołków, prętów i kołnierzy mocujących, a także gniazd i stelaży. Jego największą zaletą jest przede wszystkim możliwość wystawienia na bardzo duże obciążenia. Jest to możliwe dzięki precyzyjnie dobranym składnikom.

Kotwa chemiczna SOUDAFIX P300-SF, co to jest?

Jeżeli z różnych przyczyn nie możemy pozwolić sobie na montaż kotwy mechanicznej, warto sięgnąć po Soudafix VE400-sf.

Jest to preparat działający w oparciu o żywicę poliestrową, która po zawiązaniu tworzy trwałe mocowanie w takich materiałach jak beton, kamień, czy też materiały perforowane.

Dlatego właśnie doskonałym rozwiązaniem jest Kotwa chemiczna Soudal opinie na temat tego produktu są jak najbardziej pozytywne. Zaletą preparatu, jakim jest  Soudafix P300-sf to przede wszystkim możliwość pracy z kotwą chemiczną niemalże w każdych warunkach termicznych. Ponadto kotwa chemiczna do kołków rozporowych, balustrad i słupków ogrodzeniowych, stanowi doskonałe mocowanie.

Soudal Soudafix P-300sf. Klej montażowy do kołków rozporowych i dlaczego warto go mieć?

Klej montażowy do kołków rozporowych oraz pozostałych elementów montażowych, przyczynia się również do usuwania wszelkich ubytków, jakie powstały w ścianach oraz innych powierzchniach.

Dlatego zaleca się ten klej do kołków rozporowych przy wszelkiego rodzaju nierównościach.

Klej do kołków rozporowych Centrobud dostępny jest w wyjątkowo korzystnej cenie wraz z błyskawicznym okresem dostawy. Jeżeli jeszcze ktoś się zastanawia nad tym, co jest lepsze, czy Klej montażowy czy kotwa chemiczna, to warto wybrać kotwę chemiczną, właśnie ze względu na możliwość jej obciążenia dużymi ciężarami.

Napisz opinię

SOUDAL SOUDAFIX P-300SF - KOTWA CHEMICZNA, 280ML

SOUDAL SOUDAFIX P-300SF - KOTWA CHEMICZNA, 280ML

Dwuskładnikowa żywica poliestrowa bez styrenu przeznaczona do montażu kołków, prętów i kołnierzy mocujących, gniazd i stelaży poddawanych ekstremalnym obciążeniom mechanicznym zarówno w materiałach pełnych, jak i perforowanych: betonie, kamieniu, cegle, cegle dziura­wce, pustaku stropowym.

Napisz opinię

30 Inne produkty