Kategorie

Warunki dostawy

Towar zamówiony w sklepie internetowym Centrobud.pl dostarczamy przeważnie kurierem Inpost oraz za pomocą dostawy do Paczkomatów InPost.

Na czas otrzymania przesyłki składa się:

- czas realizacji zamówienia (kompletowanie towaru, forma płatności, wystawienie dokumentu sprzedaży, spakowanie paczki)
- czas dostawy, zależny od wybranego sposobu dostarczenia (min. 24 godz. kurier)

Po dodaniu towaru można ustalić najdogodniejszą wersję transportu.

Wyróżniamy następujące terminy dostaw:

» Wysyłamy najczęściej w 1 dzień roboczy

Towar dostępny jest w naszym magazynie wysyłkowym. Zamówienie zrealizowane do godziny 12:00 (w dni robocze poniedziałek - piątek) jest przeważnie wysyłane tego samego dnia. Kupujący otrzyma paczkę następnego dnia roboczego do godziny 17:00 lub w poniedziałek do godziny 17:00 w przypadku złożenia zamówienia w piątek. Dotyczy zamówień, w których jako formę płatności wybrano "Pobranie" oraz Przelewy24. W przypadku zaznaczenia płatności "Przelew na konto" czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas wpłynięcia przelewu na nasze konto i jego zaksięgowanie w programie sprzedaży.
Godziny dostawy mogą ulec wydłużeniu w przypadku większej ilości paczek w danym rejonie.

» ,,Brak produktu w magazynie sklepu internetowego"

Prosimy o pozostawienie kontaktu z powiadomieniem o dostępności towaru, ponieważ jest duże prawdopodobieństwo że towar ten jest dostępny w innych oddziałach firmy Centrobud lub u producenta. W takich wypadkach kontaktujemy się z klientem i ustalamy szczegóły dostawy. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o wysyłanych przez nas paczkach i procesie pakowania?

Przeczytaj ten wpis na naszym blogu: Pakujemy dla środowiska