Kategorie

Warunki dostawy

Towar zamówiony w sklepie internetowym Centrobud.pl dostarczamy kurierem DPD/FedEx oraz za pomocą dostawy do Paczkomatów InPost.

Na czas otrzymania przesyłki składa się:

- czas realizacji zamówienia (kompletowanie towaru, forma płatności, wystawienie dokumentu sprzedaży, spakowanie paczki)
- czas dostawy, zależny od wybranego sposobu dostarczenia (min. 24 godz. kurier)

Po dodaniu towaru można ustalić najdogodniejszą wersję transportu.

Wyróżniamy następujące terminy dostaw:

» Wysyłamy najczęściej w 1 dzień roboczy

Towar dostępny jest w naszym magazynie wysyłkowym. Zamówienie zrealizowane do godziny 18:00 (w dni robocze poniedziałek - piątek) jest wysyłane tego samego dnia. Kupujący otrzyma paczkę następnego dnia roboczego do godziny 17:00 lub w poniedziałek do godziny 17:00 w przypadku złożenia zamówienia w piątek. Dotyczy zamówień, w których jako formę płatności wybrano "Pobranie" oraz PayU. W przypadku zaznaczenia płatności "Przelew na konto" czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas wpłynięcia przelewu na nasze konto i jego zaksięgowanie w programie sprzedaży.
Godziny dostawy mogą ulec wydłużeniu w przypadku większej ilości paczek w danym rejonie.

» Wysyłka w od 3 do 5 dni

Towar nie jest aktualnie dostępny w naszym magazynie. Przewidywany czas sprowadzenia do magazynu wysyłkowego wynosi 3-4 dni roboczych od daty przyjęcia zamówienia do realizacji. W dniu wprowadzenia towaru na stan magazynowy i przy dostępności pozostałych zamawianych produktów, zamówienie jest realizowane i przekazywane do działu wysyłki.

» Produkt na zamówienie. Zamów już teraz.

Towar nie jest aktualnie dostępny w naszym magazynie. Sprowadzany jest tylko na zamówienie. Przewidywany czas sprowadzenia do magazynu wynosi 4-6 dni roboczych od daty przyjęcia zamówienia do realizacji. W dniu wprowadzenia towaru na stan magazynowy i przy dostępności pozostałych zamawianych produktów, zamówienie jest realizowane i przekazywane do działu wysyłki.

» Produkt tymczasowo niedostępny. Zapytaj o możliwość zamówienia.

Nie znamy przewidywanej daty dostawy produktu. Produkt zamawiany na życzenie klienta - dostępność i datę dostawy potwierdzamy dopiero po weryfikacji z naszymi dostawcami.

» Towar trwale niedostępny, wyczerpane zapasy magazynowe.

Towar archiwalny. Można poczytać jego opis i go porównać z innymi produktami. Niestety nie przewidujemy już żadnych jego dostaw.

W momencie wysłania paczki z naszego magazynu, klient otrzymuje informację mailem z numerem przesyłki.