Kategorie

Betoniarki 400V 3 fazowe  - Sprzedajemy w Twojej okolicy! Centrobud

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem betoniarek marki Agro - Wikt, które są nieodzownym elementem większości inwestycji budowlanych. Betoniarka 3 fazowy silnik 400V znana jest również, jako betoniarka 400V. Doskonale sprawdzi się ona na mniej zaawansowanych budowach. 

Betoniarka jest urządzeniem budowlanym, które ma za zadanie przygotować odpowiednie składniki, aby utworzyć zaprawę. Mini betoniarka najczęściej używana jest do drobnych prac remontowo - budowlanych. Betoniarka z kategorii betoniarki 3-fazowe przystosowana jest do zasilania napięciem 400V. Należy pamiętać, że betoniarka powinna być obsługiwana z zachowaniem dużych środków ostrożności; a w szczególności nie wolno pracować betoniarką przy zdjętych osłonach, które zabezpieczają przekładnie pasową i zębatą. Ponadto, a co jest sprawą najważniejszą; nie wolno podczas ruchu bębna zbliżać rąk do wieńca. Warto też zwrócić w tym momencie szczególną uwagę na to, aby nie bawiły się w jej zasięgu dzieci.

betoniarki, centrobud

Centrobud ma konkurencyjne ceny na betoniarki 100l, dzięki czemu gwarantuje wysoką jakość i niezawodność urządzeń budowlanych. Betoniarka 100l marki Agro-Wikt jest urządzeniem niedużym, a tym samym wygodnym w eksploatacji. Produkt zapewnia długotrwałą i bezawaryjną pracę. Betoniarki 100l sprawdzą się, podczas drobnych prac remontowych, czy wykończeniowych. Z tego powodu to mechaniczne narzędzie budowlane jest idealne dla domu, garażu, czy zmian przeprowadzanych na działce. Małe betoniarki przeznaczone są do mieszania w krótkich cyklach roboczych składników. Najczęściej są to: cement, żwir, piasek, żużel i woda. Z tego powodu tego typu betoniarki są lekkie, stabilne i łatwe w obsłudze.

Niewielkie rozmiary ułatwią Państwu przechowywanie oraz transport betoniarki. Niektóre osoby biorą pod uwagę produkt, jakim jest betoniarka 100l używana. My, jednak zdecydowanie odradzamy taki zakup. Z uwagi na brak, chociażby gwarancji, warto wybierać nowe produkty tego typu. Ponadto nie mamy pewności, że urządzenie wystarczająco długo będzie sprawne. Zapraszamy na stronę centrobud.pl w celu zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą przedmiotowego tematu!

Betoniarka 250L - Narzędzia i najnowsze ogłoszenia na betoniarki!

Wolnospadowa betoniarka 250l marki AGRO-WIKT cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych Klientów. Z tego powodu betoniarka ta stała się nieodzownym narzędziem na budowach: usługowych, inwestycyjnych, czy mieszkaniowych. 

Produkt jest przeznaczony do profesjonalnego, jak również domowego użytku. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do stacjonarnych hurtowni budowlanych w celu zapoznania się z tym produktem. Od specjalistów dowiemy się, jaka jest betoniarka cena. Czy betoniarka 250l nowa cena jest niższa, czy wyższa? 

Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt pod numerem 786 108 708 lub mailowo sklep@centrobud.pl w celu uzgodnienia terminu dostawy pod wskazany adres. 

Betoniarka 250l 230v AGRO-WIKT to 100% polski produkt, którego najwyższa jakość jest doceniania w inwestycjach budowlanych na obszarze całej Europy. To praktyczne i nowoczesne urządzenie, między innymi, dzięki zastosowaniu ślimacznicy. To ślimacznica  gwarantuje równomierne opróżnianie bębna w trakcie pracy. Zastosowanie tego mechanizmu pozwala na równomierne i stabilne podawanie gotowej zaprawy. 

Wybierz betoniarkę idealną dla swoich potrzeb!

betoniarka

Jaki silnik do betoniarki 250l?

Betoniarka Agro Wikt,  w tym betoniarka 250l 230V produkowana jest z polskich podzespołów, z silnikami Besel. Ten rodzaj silników cieszy się dużą renomą, dzięki czemu decydując się na taki produkt zdobędziesz urządzenie o sprawdzonej konstrukcji i wysokiej wytrzymałości.

Znajdź narzędzia mechaniczne na naszej stronie internetowej! Sprawdź, jaka jest cena betoniarki! Pamiętaj, że przy odbiorze osobistym betoniarek możesz wynegocjować niższą cenę! Polski producent betoniarek i jednocześnie nasz partner handlowy na rynku działa od 1998 roku. Rocznie produkuje około 15 tysięcy urządzeń. To świadczy o zdobyciu pełnego zaufania ogromnej rzeszy Klientów. Wśród wszystkich oferowanych do sprzedaży betoniarek dużym zainteresowaniem cieszy się betoniarka Agro Wikt 130 oraz betoniarka 150l.

Sklep budowlany Błonie ma w ofercie betoniarki 120l!

Aktualnie Grupa Centrobud, to sieć 8 placówek handlowych zajmujących się między innymi sprzedażą materiałów i urządzeń budowlanych, głównie na obszarze województwa mazowieckiego. 

Swoje oddziały CENTROBUD posiada pod hasłem - Centrobud market budowlany Błonie, Centrobud Tarczyn, Centrobud Przasnysz, czy Centrobud Wyszków. Centrobud Warszawa to także dzielnica Mokotów, czy placówki z okolic stolicy. Wśród nich są: Centrobud Maków Mazowiecki, Centrobud Piaseczno, Stara Iwiczna i Centrobud Konstancin-Jeziorna. Firma zaopatruje Klientów indywidualnych i wykonawców, jak również dużych inwestorów i deweloperów. 

We wszystkich naszych oddziałach możecie Państwo dokonać zakupu niezliczonej ilości różnych produktów. Począwszy od artykułów BHP, a skończywszy na produkcie, jakim jest betoniarka 120l macie gwarancję wysokiej jakości.

Zajmujemy się również wynajmem sprzętu budowlanego, w tym rusztowań. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo wzór, jak wygląda umowa wynajmu rusztowania. Oprócz niej jest wzór umowy najmu maszyn budowlanych, z którego można skorzystać w podobny sposób. Zapraszamy do zapoznania z naszymi licznymi ofertami w sklepach stacjonarnych i internecie!