FEDA IMPREGNAT DO KOSTKI FEDA 1,0L MOKRA WODNY Powiększ

FEDA IMPREGNAT DO KOSTKI FEDA 1,0L MOKRA KOSTKA

6229

5906340605132

FEDA

Impregnat trwale chroni przed wpływem warunków atmosferycznych zarówno  nowe, jak i stare produkty betonowe. Wytwarza trwałą, wysokoodporną warstwę na zabezpieczonych powierzchniach kostki brukowej i  powierzchniach  betonowych.

Szczegóły

Produkt dostępny

Cena brutto: 45,90zł

+ wishlist

Sposób dostawyCzas dostawyCena
Odbiór osobistySpradź dostępność na oddziale przed złożeniem zamówienia0.00 zł
Paczkomaty InPost Dostawa do 3 dni roboczych14.50 zł
Przesyłka kurierska przedpłataDostawa do 2 dni roboczych16.20 zł
Przesyłka kurierska płatne przy odbiorzeDostawa do 3 dni roboczych18.50 zł

Opis:

Impregnat trwale chroni przed wpływem warunków atmosferycznych zarówno  nowe, jak i stare produkty betonowe. Wytwarza trwałą, wysokoodporną warstwę na zabezpieczonych powierzchniach kostki brukowej i  powierzchniach  betonowych. Zabezpiecza przed wnikaniem wilgoci w podłoże, ograniczając  rozwój glonów i porostów. Ogranicza powstawanie wykwitów solnych na  zabezpieczonych powierzchniach. Uwydatnia i ożywia kolor dając efekt tzw.  „mokrej kostki”.

Zalety:

NATYCHMIASTOWE DZIAŁANIE

PROSTY W UŻYCIU

PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA

 Zastosowanie:

Płynny preparat do impregnacji kostki brukowej i powierzchni betonowych.

Sposób użycia:

Podłoże powinno być czyste, suche, dobrze odtłuszczone i stabilne. Preparat  nanosimy za pomocą pędzla, wałka lub natrysku. Zalecane jest wykonanie  dwukrotnego malowania w krótkich odstępach czasu, dopóki pierwsza warstwa  jest wilgotna. Temp. nakładania od +5 do +30°C. Do momentu wyschnięcia należy  chronić impregnowane powierzchnie przed opadami atmosferycznymi.  Powierzchnie betonowe można impregnować po 28 dniach od wylania. Przed  przystąpieniem do prac należy przeprowadzić testy sprawdzające działanie preparatu na podłoże.

Dostępny w opakowaniach: 1 l, 5 l.

Bezpieczeństwo:

Należy stosować ogólne zasady bezpieczeństwa zgodnie z kartą. Charakterystyki.Używać odzieży ochronnej. Chronić przed dziećmi.

Impregnat do kostki Feda 1,0l wodny (mokra kostka)

Impregnat do kostki Feda 1,0l wodny - mokra kostka, jest bardzo dobrym preparatem, który skutecznie zabezpieczy różne nawierzchnie, w tym z kamieni naturalnych.

Preparat ochrania przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Zastosowanie naszego impregnatu sprawi również, że podłoże będzie mniej podatne na zabrudzenie i będzie łatwiejsze na utrzymanie go w czystości. 

Stosując omawiany impregnat na różne zewnętrzne powierzchnie, zmniejsza się ilość mchu i różnego rodzaju glonów, a to dlatego, że ogranicza się wnikliwość wilgoci do wewnątrz zaimpregnowanej powierzchni. Kup produkt  w Centrobud.pl i sprawdź pozostałe propozycje z zakresu impregnowania powierzchni! 

Feda Impregnat wodny mokra kostka 1,0L - Opinie i Cena

Impregnat Feda mokra kostka rozpuszczalnikowy 1 L cenowo odpowiada jakości.

Jeden litr preparatu wystarcza na 10 do 15 metrów kwadratowych powierzchni. Cena na dzień dzisiejszy kształtuje się w granicy około 36 zł brutto. Również w temacie - Feda MOKRA kostka, opinie Klienci w znacznej większości przypadków pozytywnie oceniają omawiany produkt. 

Stosując w sieci hasło - Impregnat do kostki brukowej Centrobud wchodzisz w zakres wielu najlepszych produktów i niepowtarzalnych cenowo ofert. Dlatego w temacie - Feda mokra kostka, opinie wielu Klientów są bardzo pozytywne. Dotyczy to także czytelnej strony internetowej oraz czasu dostarczania produktów pod wskazany adres. 

Impregnat do kostki FEDA, wodny matowy efekt końcowy. Jak go uzyskać?

Co jest bardzo istotne, impregnat zabezpiecza, ale nie zmienia koloru kostki.

Produkt cieszy się dużym powodzeniem do zabezpieczenia powierzchni z kamienia naturalnego np. kostki brukowej. Impregnat do kostki brukowej Centrobud jest chętnie stosowany przez firmy budowlane, ogrodników i brukarzy.    

Feda producent wprowadził na nasz rynek szereg produktów w kategorii chemia budowlana. Oprócz pisanych marka sprzedaje impregnaty do fug i marmuru, a także czyściki do klinkieru. Ponadto możemy zakupić środek do czyszczenia szyb w kominach oraz środek do usuwania uporczywych naklejek. 

Sprawdź również aktualną dostępność produktu - Lakma, impregnat do kostki brukowej Centrobud. Jest to również bardzo dobrej jakości i wydajności środek z kategorii chemia budowlana. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i szybką wysyłkę. Po prostu nas Państwo sprawdźcie!

Karty charakterystyki produktów FEDA

Napisz opinię

FEDA IMPREGNAT DO KOSTKI FEDA 1,0L MOKRA KOSTKA

FEDA IMPREGNAT DO KOSTKI FEDA 1,0L MOKRA KOSTKA

Impregnat trwale chroni przed wpływem warunków atmosferycznych zarówno  nowe, jak i stare produkty betonowe. Wytwarza trwałą, wysokoodporną warstwę na zabezpieczonych powierzchniach kostki brukowej i  powierzchniach  betonowych.

Napisz opinię