IMPREGNAT POWŁOKOTWÓRCZY DO DREWNA EXTRA SOSNA NATURALNA 2.5L DREWNOCHRON

20673

5904000005506

DREWNOCHRON

Impregnat Drewnochron Sosna

Przygotuj się na relaks i zabezpiecz swoje meble drewniane impregantem Drewnochron. Czy słońce, czy deszcz - Drewnochron da ci gwarancję ochrony drewna i spokój na lata. Impregnaty powłokotwórcze są dostępne w wielu kolorach, idealnie dopasują się do Twojej architektury ogrodowej. W przypadku surowego drewna polecane jest uprzednie zagruntowanie go Impregnatem Grunt R. 

Szczegóły

Produkt dostępny

Cena brutto: 76,90zł

+ wishlist

Sposób dostawyCzas dostawyCena
Odbiór osobistySpradź dostępność na oddziale przed złożeniem zamówienia0.00 zł
Paczkomaty InPost Dostawa do 3 dni roboczych14.50 zł
Przesyłka kurierska przedpłataDostawa do 2 dni roboczych16.20 zł
Przesyłka kurierska płatne przy odbiorzeDostawa do 3 dni roboczych18.50 zł

Materiały impregnujące są stosowane do ochrony i dekoracji zewnętrznych obiektów drewnianych (drzwi, okien, mebli ogrodowych, paneli zewnętrznych, pawilonów, domków letniskowych, ogrodzeń, sufitów i konstrukcji dachów itp.) Oraz farb dekoracyjnych do wnętrz tymczasowych, np. Poddasze ,poddasze. Aqua Stop System to technologia oparta na zastosowaniu specjalnych hydrofobowych cząsteczek oligomerycznych, dzięki której powierzchnia drewna jest doskonale zabezpieczona, aby zapobiec swobodnemu wypłynięciu wilgoci z lakieru. Dzięki tej technologii malowane drewno może wytrzymać wpływ warunków atmosferycznych. Powłoka jest chroniona przed pleśnią i glonami. Dodatkowy impregnat malarski zastosowany na kłodzie wymaga gruntowania środkiem gruntującym Drewnochron Impregnat Grunt R w celu zapewnienia kompleksowej ochrony biologicznej drewna.


Główne zalety produktu  

 • Aqua Stop System - perfekcyjna ochrona przed wodą
 • wodoodporna powłoka, odporna na działanie deszczu, śniegu i słońca
 • ochrona drewna przed promieniowaniem UV
 • optymalna przyczepność do drewna
 • zachowuje naturalny rysunek drewna
 • powłoka zabezpieczona przed grzybami pleśniowymi i glonami
 • 7 lat ochrony powłoki*

 
* Aplikacji na prawidłowo przygotowane, niezainfekowane i wysezonowane  drewno o odpowiedniej wilgotności. Aplikacji zgodnie z zaleceniami  producenta: 1-2 warstwy Drewnochronu Impregnatu Grunt R, min 2 warstwy  Impregnatu Extra Powłokotwórczego (co  najmniej 350 g/m 2 ) . Dla powierzchni  pionowych przy braku silnego nasłonecznienia, w miejscu przewiewnym i  niezawilgoconym. Z wyłączeniem zastosowana produktu na skalę  przemysłową i metodami przemysłowymi, przez co rozumie się użycie. Produktu związane z działalnością gospodarczą.

Cechy:

 • Wydajność: 12 m 2  /l  przy jednej warstwie w zależności od chłonności i chropowatości podłoża
 • Rekomendowana ilość warstw:   2
 • Metoda malowania:  pędzel


Przygotowanie podłoża:

 • Powierzchnia przeznaczona do malowania powinna być czysta, sucha i odtłuszczona.
 • Powierzchnie zabrudzone przeszlifować i odpylić.
 • Surowe drewno należy zagruntować Drewnochronem Impregnat Grunt
 • Powierzchnie uprzednio malowane impregnatem: usunąć złuszczenia, przeszlifować i odpylić.


Impregnowanie:

 • Impregnat przed i w trakcie malowania należy bardzo dokładnie wymieszać.  
 • Jednolitość koloru uzyskuje się po dokładnym wymieszaniu produktu.
 • Drewnochron Impregnat nanosi się przy pomocy pędzla.
 • Celem uzyskania najlepszego i długotrwałego zabezpieczenia biologicznego surowego drewna należy nanieść 1 do 2 warstwy Drewnochronu Impregnatu Grunt R, a następnie 2 warstwy Impregnatu Extra Powłokotwórczego. Impregnowanie należy przeprowadzać w temperaturze podłoża i otoczenia +5 do +30 °C. Podwyższona wilgotność i niska temperatura powodują wydłużenie czasu schnięcia.
 • Ostateczny efekt dekoracyjny jest uzależniony od gatunku drewna oraz ilości naniesionych warstw Impregnatu Extra Powłokotwórczego.
 • Czyszczenie narzędzi: Do mycia pędzli stosować rozcieńczalnik EKO-1.


KOLOR: sosna naturalna
OPAKOWANIE: 2.5l

Impregnat powłokotwórczy do drewna Extra Sosna

Elementy drewnianej architektury są coraz częściej spotykane w ogrodach.

Należy koniecznie pamiętać o zabezpieczeniu drewna przed różnymi warunkami atmosferycznymi. Dlatego w naszym sklepie internetowym znajduje się impregnat powłokotwórczy do drewna Extra Sosna, który odpowiedzialny jest za doskonałą ochronę drewna przed wilgocią oraz promieniami słonecznymi.

Przygotuj się na relaks i zabezpiecz swoje meble drewniane impregnatem Drewnochron przed słońcem lub deszczem. Polecany impregnat Drewnochron wyróżnia się technologią Aqua Stop System, dzięki któremu na drewnie tworzy się powłoka uodporniona na krople wody.  Decydując się na Drewnochron Impregnat kolory z bogatego wachlarzu, pozwalają na idealne dopasowanie odcieni, które idealnie skomponują się z pozostałymi częściami architektury ogrodowej.

Drewnochron Impregnat Powłokotwórczy - Sklep, dlaczego kupić w sklepie online?

Drewnochron impregnat ochronno-dekoracyjny ogrodowy kolory do wyboru, to doskonały produkt, dzięki któremu można dodatkowo zabezpieczyć drewno przed korozją biologiczną, czyli przed wystąpieniem glonów i pleśni na drewnianej powierzchni.

Impregnat do drewna w naszym sklepie dostępny jest w wyjątkowo niskiej cenie. Warto mieć na uwadze, że impregnat powłokotwórczy Drewnochron kładziony bezpośrednio na surowe drewno, wymaga wcześniejszego gruntowania. Najlepiej wykonać to przy pomocy preparatu Impregnat Grunt R.

Impregnat powłokotwórczy cena na Centrobud.pl - Za co płacisz?

Drewnochron impregnat ochronno-dekoracyjny kolory z wyjątkowo rozwiniętej palety możliwości, to przede wszystkim najlepsza ochrona dla drewna wystawionego na różnorodne warunki atmosferyczne.

Drewnochron Impregnat wykazuje się doskonałą przyczepnością, a także trwałością. Drewnochron impregnat ochronno-dekoracyjny bezbarwny jak i również dostępny w różnych kolorach, zapewnia zachowanie naturalnego rysunku drewna. Jednokrotnie położony Drewnochron impregnat Drewnochron nie wymaga corocznej konserwacji drewna. Ponieważ produkt zapewnia ochronę, aż przez 7 lat.

Napisz opinię

IMPREGNAT POWŁOKOTWÓRCZY DO DREWNA EXTRA SOSNA NATURALNA 2.5L DREWNOCHRON

IMPREGNAT POWŁOKOTWÓRCZY DO DREWNA EXTRA SOSNA NATURALNA 2.5L DREWNOCHRON

Impregnat Drewnochron Sosna

Przygotuj się na relaks i zabezpiecz swoje meble drewniane impregantem Drewnochron. Czy słońce, czy deszcz - Drewnochron da ci gwarancję ochrony drewna i spokój na lata. Impregnaty powłokotwórcze są dostępne w wielu kolorach, idealnie dopasują się do Twojej architektury ogrodowej. W przypadku surowego drewna polecane jest uprzednie zagruntowanie go Impregnatem Grunt R. 

Napisz opinię