IMPREGNAT POWŁOKOTWÓRCZY DO DREWNA EXTRA DĄB CIEMNY 0,75 L DREWNOCHRON

20652

5904000005162

DREWNOCHRON

Impregnat do drewna Drewnochron

Dąb ciemny

Szczegóły

Produkt dostępny

Cena brutto: 22,90zł

+ wishlist

Sposób dostawyCzas dostawyCena
Odbiór osobistySpradź dostępność na oddziale przed złożeniem zamówienia0.00 zł
Paczkomaty InPost Dostawa do 3 dni roboczych13.00 zł
Przesyłka kurierska przedpłataDostawa do 2 dni roboczych14.90 zł
Przesyłka kurierska płatne przy odbiorzeDostawa do 3 dni roboczych17.20 zł

Impregnat przeznaczony jest do ochronnego i dekoracyjnego malowania przedmiotów drewnianych na zewnątrz pomieszczeń (drzwi, okna, meble ogrodowe, boazerie zewnętrzne, altanki, domki letniskowe, płoty, konstrukcje stropów i dachów, itp.) oraz wewnątrz pomieszczeń nieprzeznaczonych na stały pobyt ludzi np. strychy, poddasza.

Aqua Stop System to technologia, która opiera się na zastosowaniu specjalnych, odpychających wodę cząsteczek oligomerycznych, dzięki którym powierzchnia drewna jest perfekcyjnie zabezpieczona przed wnikaniem wody, która łatwo spływa z powłoki. Poprzez zastosowanie tej technologii pomalowane drewno jest odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Powłoka chroniona jest przed grzybami pleśniowymi i glonami. Impregnat Extra Powłokotwórczy stosowany na surowe drewno wymaga zagruntowania środkiem Drewnochron Impregnat Grunt R, który daje pełną ochronę biologiczną drewna.


Główne zalety produktu  

 • Aqua Stop System - perfekcyjna ochrona przed wodą
 • wodoodporna powłoka, odporna na działanie deszczu, śniegu i słońca
 • ochrona drewna przed promieniowaniem UV
 • optymalna przyczepność do drewna
 • zachowuje naturalny rysunek drewna
 • powłoka zabezpieczona przed grzybami pleśniowymi i glonami
 • 7 lat ochrony powłoki*

 
* Aplikacji na prawidłowo przygotowane, niezainfekowane i wysezonowane  drewno o odpowiedniej wilgotności. Aplikacji zgodnie z zaleceniami  producenta: 1-2 warstwy Drewnochronu Impregnatu Grunt R, min 2 warstwy  Impregnatu Extra Powłokotwórczego (co  najmniej 350 g/m 2 ) . Dla powierzchni  pionowych przy braku silnego nasłonecznienia, w miejscu przewiewnym i  niezawilgoconym. Z wyłączeniem zastosowana produktu na skalę  przemysłową i metodami przemysłowymi, przez co rozumie się użycie. Produktu związane z działalnością gospodarczą.

Cechy:

 • Wydajność: 12 m 2  /l  przy jednej warstwie w zależności od chłonności i chropowatości podłoża
 • Rekomendowana ilość warstw:   2
 • Metoda malowania:  pędzel


Przygotowanie podłoża:

 • Powierzchnia przeznaczona do malowania powinna być czysta, sucha i odtłuszczona.
 • Powierzchnie zabrudzone przeszlifować i odpylić.
 • Surowe drewno należy zagruntować Drewnochronem Impregnat Grunt
 • Powierzchnie uprzednio malowane impregnatem: usunąć złuszczenia, przeszlifować i odpylić.


Impregnowanie:

 • Impregnat przed i w trakcie malowania należy bardzo dokładnie wymieszać.  
 • Jednolitość koloru uzyskuje się po dokładnym wymieszaniu produktu.
 • Drewnochron Impregnat nanosi się przy pomocy pędzla.
 • Celem uzyskania najlepszego i długotrwałego zabezpieczenia biologicznego surowego drewna należy nanieść 1 do 2 warstwy Drewnochronu Impregnatu Grunt R, a następnie 2 warstwy Impregnatu Extra Powłokotwórczego. Impregnowanie należy przeprowadzać w temperaturze podłoża i otoczenia +5 do +30 °C. Podwyższona wilgotność i niska temperatura powodują wydłużenie czasu schnięcia.
 • Ostateczny efekt dekoracyjny jest uzależniony od gatunku drewna oraz ilości naniesionych warstw Impregnatu Extra Powłokotwórczego.
 • Czyszczenie narzędzi: Do mycia pędzli stosować rozcieńczalnik EKO-1.


KOLOR: dąb ciemny
OPAKOWANIE: 0.75l

Impregnat powłokotwórczy do drewna Extra Dąb ciemny

Elementy drewnianej architektury są coraz częściej spotykane w ogrodach.

Należy koniecznie pamiętać o zabezpieczeniu drewna przed różnymi warunkami atmosferycznymi. Dlatego w naszym sklepie internetowym znajduje się impregnat powłokotwórczy do drewna Extra Palisander średni, który odpowiedzialny jest za doskonałą ochronę drewna przed wilgocią oraz promieniami słonecznymi.

Przygotuj się na relaks i zabezpiecz swoje meble drewniane impregnatem Drewnochron przed słońcem lub deszczem. Polecany impregnat Drewnochron wyróżnia się technologią Aqua Stop System, dzięki któremu na drewnie tworzy się powłoka uodporniona na krople wody.  Decydując się na Drewnochron Impregnat kolory z bogatego wachlarzu, pozwalają na idealne dopasowanie odcieni, które idealnie skomponują się z pozostałymi częściami architektury ogrodowej.

Drewnochron Impregnat Powłokotwórczy - Sklep, dlaczego kupić w sklepie online?

Drewnochron impregnat ochronno-dekoracyjny ogrodowy kolory do wyboru, to doskonały produkt, dzięki któremu można dodatkowo zabezpieczyć drewno przed korozją biologiczną, czyli przed wystąpieniem glonów i pleśni na drewnianej powierzchni.

Impregnat do drewna w naszym sklepie dostępny jest w wyjątkowo niskiej cenie. Warto mieć na uwadze, że impregnat powłokotwórczy Drewnochron kładziony bezpośrednio na surowe drewno, wymaga wcześniejszego gruntowania. Najlepiej wykonać to przy pomocy preparatu Impregnat Grunt R.

Impregnat powłokotwórczy cena na Centrobud.pl - Za co płacisz?

Drewnochron impregnat ochronno-dekoracyjny kolory z wyjątkowo rozwiniętej palety możliwości, to przede wszystkim najlepsza ochrona dla drewna wystawionego na różnorodne warunki atmosferyczne.

Drewnochron Impregnat wykazuje się doskonałą przyczepnością, a także trwałością. Drewnochron impregnat ochronno-dekoracyjny bezbarwny jak i również dostępny w różnych kolorach, zapewnia zachowanie naturalnego rysunku drewna. Jednokrotnie położony Drewnochron impregnat Drewnochron nie wymaga corocznej konserwacji drewna. Ponieważ produkt zapewnia ochronę, aż przez 7 lat.

Napisz opinię

IMPREGNAT POWŁOKOTWÓRCZY DO DREWNA EXTRA DĄB CIEMNY 0,75 L DREWNOCHRON

IMPREGNAT POWŁOKOTWÓRCZY DO DREWNA EXTRA DĄB CIEMNY 0,75 L DREWNOCHRON

Impregnat do drewna Drewnochron

Dąb ciemny

Napisz opinię