BECKERS DESIGNER PRIMER 10L AKRYLOWA FA Powiększ

BECKERS DESIGNER PRIMER 10L AKRYLOWA

1213

5902829020182

TIKKURILA

Wodorozcieńczalna farba akrylowa przeznaczona do gruntowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń.

Szczegóły

Brak produktu w magazynie sklepu internetowego

Cena brutto: 64,89zł


Dostępność towaru w oddziałach:

Wodorozcieńczalna farba akrylowa przeznaczona do gruntowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń.

  • Zmniejsza i wyrównuje chłonność podłoża zwiększając wydajność farb nawierzchniowych.
  • Ułatwia malowanie poprzez poprawę przyczepności farby nawierzchniowej do podłoża.
  • Kolorystyka: White (biała)
  • Pojemność: 10 litrów

Opis produktu

BECKERS DESIGNER PRIMER – podkładowa, biała, wodorozcieńczalna, matowa farba akrylowa, Zmniejsza chłonność podłoża, poprawia przyczepność i zwiększa wydajność wodorozcieńczalnych farb nawierzchniowych takich jak: farby dyspersyjne, farby lateksowe, farby akrylowe, itd. Farba BECKERS DESIGNER PRIMER jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Alergologicznego dotyczy produktu po całkowitym wyschnięciu pomalowanej powierzchni i dokładnym wywietrzeniu pomieszczenia.

Przeznaczenie

Do gruntowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej, w tym w obiektach szkolno-wychowawczych, służby zdrowia (szpitale, szkoły, przedszkola) oraz w zakładach usługowych i produkcyjnych, także branży spożywczej z wykluczeniem bezpośredniego kontaktu z żywnością. Można stosować do malowanie płyt kartonowo-gipsowych, tynków gipsowych, cementowo-wapiennych, podłoży betonowych.

Przygotowanie podłoża

Świeże tynki mineralne i podłoża można malować po minimum 4 tygodniach. Powierzchnie oczyścić z kurzu i brudu, nierówności i ubytki wygładzić szpachlówką. Farbę wapienną lub klejową usunąć. Uwaga: Należy sprawdzić, czy malowany element jest stabilny i spójny np. czy zastosowana gładź/masa szpachlowa po lekkim przetarciu ręką „sypie się” pyli i pozostawia na dłoni wyraźny ślad – to oznacza, że podłoże jest sypkie, niespójne i należy zastosować preparat o własnościach wiążących.

Sposób stosowania

Metody: Pędzel, wałek, natrysk. Warunki aplikacji: Wszystkie powierzchnie malowane muszą być suche, temperatura powietrza nie może być niższa niż +5°C, przy wilgotności względnej poniżej 80%. Malowanie: Przed przystąpieniem do malowania farbę należy dokładnie wymieszać i w razie konieczności rozcieńczyć maks. 5% wody. Nałożyć jedną warstwę BECKERS DESIGNER PRIMER za pomocą pędzla, wałka lub metodą natryskową.

Czas schnięcia

W temperaturze +23°C, przy wilgotności względnej powietrza 50%, farba schnie ok. 1 godziny. Malowanie warstwy nawierzchniowej najkorzystniej przeprowadzić po min. 4 godzinach.

Napisz opinię

BECKERS DESIGNER PRIMER 10L AKRYLOWA

BECKERS DESIGNER PRIMER 10L AKRYLOWA

Wodorozcieńczalna farba akrylowa przeznaczona do gruntowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń.

Napisz opinię