TIKKURILA Super White BIAŁA 10L Powiększ

TIKKURILA Super White BIAŁA 10L

1210

5902829021110

TIKKURILA

Farba lateksowa do ścian i sufitów. Wodorozcieńczalna farba lateksowa. Przeznaczona do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń.

Szczegóły

Brak produktu w magazynie sklepu internetowego

Cena brutto: 159,00zł


Sposób dostawyCzas dostawyCena
Odbiór osobistySpradź dostępność na oddziale przed złożeniem zamówienia0.00 zł
Przesyłka kurierska - paletadostawa do 3 dni roboczych280.00 zł

OPIS:

Farba lateksowa do ścian i sufitów. Wodorozcieńczalna farba lateksowa. Przeznaczona do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej i służby zdrowia (szpitale – z wyłączeniem ścian wokół umywalek, zlewozmywaków i pomieszczeń wymagających dezynfekcji lub utrzymania aseptyki ścian, szkoły i przedszkola), oraz w zakładach branży spożywczej z wykluczeniem bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Nadaje malowanej powierzchni eleganckie, matowe wykończenie. Farba jest odporna na delikatne przemywanie i charakteryzuje się dużą siłą krycia.

Przykłady zastosowania: Malowanie płyt kartonowo-gipsowych, tynków cementowo-wapiennych oraz zagruntowanych małych elementów z drewna i metalu po uprzednim zagruntowaniu odpowiednim gruntem. Farba może być stosowana do dekoracyjnego malowania betonu.

Kolory: Biała.

Stopień połysku: Pełny mat

Wydajność: Do 12 m2/l przy jednokrotnym malowaniu. Uzależniona jest od: chłonności i tekstura podłoża, metody aplikacji oraz koloru.

Nakładanie; Wałek, pędzel, natrysk.

Czasy schnięcia: Farba schnie około 1 godziny. Kolejne warstwy zaleca się nakładać po upływie co najmniej 3 godzin. Prace malarskie prowadzić w temperaturze od +5˚C do +25˚C

Przechowywanie Wyrób powinien być magazynowany w opakowaniach zabezpieczających przed wpływem czynników atmosferycznych. Temperatura magazynowania powinna wynosić od +5°C do +25°C. Chronić farbę przed mrozem. Opakowanie szczelnie zamknąć natychmiast po użyciu. Szczelnie zamknięte opakowania przechowywać w pomieszczeniach w temperaturze nie niższej niż 5° C i nie wyższej niż 25°C, chroniąc przed mrozem i bezpośrednim promieniowaniem słonecznym.

POJEMNOŚĆ: 10 litrów

***

Tikkurila super white biała 10l

Tikkurila Super White to wysokiej jakości, wodorozcieńczalna farba lateksowa do dekoracyjno — ochronnego malowania ścian oraz sufitów.

Znajduje ona zastosowanie w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej, służby zdrowia i zakładach branży spożywczej.

Farba Tikkurila Super White 10l - Opinie i ceny na Centrobud.pl

Dlaczego warto zdecydować się na zakup farby Tikkurila Super White 10l? Nadaje ona malowanym powierzchniom eleganckie, matowe wykończenie.

Farba charakteryzuje się dużą siłą krycia i jest odporna na delikatne przemywanie. W jaki sposób wykorzystywać można produkt, jakim jest Tikkurila White 10l Centrobud? Doskonale nadaje się ona do malowania płyt kartonowo — gipsowych, tynków cementowo — wapiennych oraz zagruntowanych elementów metalowych i drewnianych po uprzednim zagruntowaniu. Farba Tikkurila Super White Centrobud może być z powodzeniem używana również do dekoracyjnego malowania betonu.

Farba lateksowa Tikkurila Super White 10 l, gdzie się sprawdzi najlepiej?

Jak przedstawia się Tikkurila Super White karta techniczna? Farba jest dostępna w kolorze białym i gwarantuje w pełni matowe wykończenie.

Dostępna jest ona w opakowaniu o pojemności 10 l. Jej wydajność to do 12 m2/l przy jednokrotnym malowaniu. Uzależnione jest to od czynników, takich jak tekstura i chłonność podłoża, kolor oraz metoda aplikacji. Farbę nakładać można zarówno przy pomocy pędzla i wałka, jak i z wykorzystaniem natrysku. Czas jej schnięcia to około 1 godzina. Kolejne warstwy farby zaleca się nakładać po upływie co najmniej 3 godzin. Prace malarskie należy prowadzić w temperaturze między 5 a 25 stopni Celsjusza. Przechowując farbę, zadbać powinno się o jej zabezpieczenie przed szkodliwem wpływem czynników atmosferycznych, takich jak mróz. Po każdym użyciu należy ją szczelnie zamknąć. Tikkurila Super White czy inna? W sklepie internetowym Centrobud.pl znaleźć można również inne farby renomowanych producentów, takich jak Beckers czy Śnieżka.

Napisz opinię

TIKKURILA Super White BIAŁA 10L

TIKKURILA Super White BIAŁA 10L

Farba lateksowa do ścian i sufitów. Wodorozcieńczalna farba lateksowa. Przeznaczona do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń.

Napisz opinię