BECKERS DESIGNER COLOUR CUP COFFEE 5 Powiększ

BECKERS DESIGNER COLOUR CUP COFFEE 5l

1186

5902829027921

TIKKURILA

Beckers Designer Colour Cup of Coffee 5l

Wysokiej jakości, matowa, wodorozcieńczalna, farba lateksowa polecana do malowania ścian i sufitów.

Szczegóły

Produkt dostępny

Cena brutto: 119,00zł

+ wishlist

Dostępność towaru w oddziałach:

Wysokiej jakości, matowa, wodorozcieńczalna, farba lateksowa polecana do malowania ścian i sufitów. Powierzchnia pomalowana farbą zyskuje piękne matowe wykończenie. Produkt Rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne.

  • Tworzy powłokę odporną na mycie wodą z dodatkiem detergentu
  • Wyróżnia się dobrym kryciem i trwałością koloru
  • Wydziela nieznaczny zapach w czasie nanoszenia i schnięcia
  • Farbę łatwo się rozprowadza, nie chlapie w trakcie aplikacji
  • Bardzo wysoka wydajność: do 16m2/l
  • Kolorystyka: Cup of Coffee
  • Pojemność: 5 litrów

Beckers Designer Colour Cup of Coffee 5l

W ofercie sklepu internetowego Centrobud znaleźć można różnego rodzaju farby.

Jedną z nich jest Beckers Designer Colour Cup of Coffee 5l. Co to za produkt? Jest to wysokiej jakości, wodorozcieńczalna, matowa farba lateksowa służąca do malowania ścian oraz sufitów.

Już teraz zamów farbę z linii Beckers! W mieszkaniu, które zostało pomalowane farbą lateksową Beckers cup of coffee (inaczej Beckers Designer Colour Cup Coffee) o matowym wykończeniu Filiżanka dobrej kawy na pewno będzie smakować niepowtarzalnie.

Farba lateksowa Beckers Designer Colour

Czym charakteryzuje się farba Beckers Cup of Coffee 5l Centrobud? Tworzy ona dobrze kryjącą powłokę odporną na mycie przy pomocy wody z dodatkiem detergentu.

Farba Beckers Cup of Coffee Centrobud charakteryzuje się wysoką trwałością koloru oraz estetycznym, matowym wykończeniem. Jest to produkt niezwykle wszechstronny. Nadaje się one bowiem do malowania tynków cementowo — wapiennych, płyt kartonowo — gipsowych oraz betonu. Farba rozprowadza się z łatwością i nie chlapie podczas aplikacji. Jakie jeszcze zalety ma Beckers Cup of Coffee? Wydajność na poziomie 16 m2/l to kolejny z jej atutów. Sprawia to, że kupując taką farbę można mieć pewność, że posłuży ona przez długi czas. Nie sposób nie wspomnieć tutaj także o jej odporności na zmywanie.

Dlaczego farba Tikkurila Beckers Designer Cup of Coffee to produkt, który kupić się opłaca?

Jak przedstawiają się parametry techniczne farby Beckers Cup of Coffee 5l ?

Czas jej schnięcia w dotyku wynosi zaledwie 0,5 h, a całkowity czas schnięcia — jedynie 4 godziny. Optymalna ilość warstw to 1 — 2. Farbę Cup of Coffee Beckers na ścianie aplikować można przy pomocy pędzla, wałka lub natrysku. Kiedy warto zdecydować się na zakup Cup of Coffee Beckers? Aranżacje utrzymane w stylu nowoczesnym bardzo często uwzględniają ściany w odcieniu jsnej szarości. Czy warto kupić farbę Becker Cup of Coffee? Próbka produktu pozwoli sprawdzić, czy odcień ten jest zgodny z oczekiwaniami. Wpływ na tak dużą popularność tej farby może mieć również to, że jest ona rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne i nie wykazuje właściwości uczulających, co sprawia, że bez obaw używać mogą jej alergicy.

Napisz opinię

BECKERS DESIGNER COLOUR CUP COFFEE 5l

BECKERS DESIGNER COLOUR CUP COFFEE 5l

Beckers Designer Colour Cup of Coffee 5l

Wysokiej jakości, matowa, wodorozcieńczalna, farba lateksowa polecana do malowania ścian i sufitów.

Napisz opinię