Kategorie

Produkty od producenta ROCKWOOL

Producent materiałów izolacyjnych ze skalnej wełny.

Rockwool - Płyty, maty, otuliny


Zróżnicowanie parametrów i cech użytkowych produktów ROCKWOOL umożliwia zastosowanie materiału specjalnie przystosowanego do wybranej konstrukcji lub instalacji. Oferta marki ROCKWOOL to płyty, maty, otuliny do zastosowania w takich sektorach jak: • budownictwo mieszkaniowe

 • budownictwo sportowe,

 • budownictwo obiektów usługowych i użyteczności publicznej,

 • budownictwo przemysłowe,

 • energetyka,

 • wentylacja i ogrzewnictwo.


Ocieplenia i izolacja z mineralnej wełny skalnej - Rockwool


Rockwool jest światowym liderem w produkcji rozwiązań technologicznych z wełny skalnej. Jest to materiał powszechnie występujący w skałach wulkanicznych. To jest podstawą działalności Grupy Rockwool.


Opracowane technologie pozwalają na wykorzystanie ich do: izolacji budynków, zastosowań przemysłowych, izolacji technicznych itp. 


Na podstawie wymienionej technologii opracowano płyty rockton ze skalnej wełny mineralnej, która jest przeznaczona do izolacji termicznej i akustycznej. Możliwe jest także bezpośrednie wykorzystanie jej do izolacji poddaszy, podłóg, ścian o konstrukcji szkieletowej i ścian działowych.


Klienci prowadzący inwestycje budowlane najczęściej poszukują poniższych produktów: • TOPROCK SUPER WEŁNA SKALNA Rockwool

 • WEŁNA SKALNA ROCKTON Rockwool PŁYTY


Wełna mineralna Rockwool


W Grupie Centrobud produkty ROCWOOL cieszą się znaczącym zainteresowaniem naszych klientów. 


Zwracając uwagę na Rockwool produkty stwierdzimy, że ich ceny są adekwatne do użytych technologii. Ponadto w środowisku budowlanym, od lat istnieje opinia, że stosując materiały tej marki inwestycja będzie świetnie wykonana. 


Chcąc dowiedzieć się, jaka jest wełna Rockwool cena, a także jakie są jej opinie  zapraszamy Państwa bezpośrednio na naszą stronę internetową. Zespół Centrobud czeka również na kontakt mailowy lub telefoniczny. Wiedząc, że w Internecie Klienci poszukują produktów do ociepleń używając haseł: Rockwool cena i wełna Rockwool cennik, staramy się oferować te najbardziej do nich dopasowane. W ten sposób mamy pewność, że trafiają oni do naszych bezpośrednich hurtowni budowlanych. 

Zobacz naszą ofertę na: Materiały budowlaneOcieplenie poddasza, to gwarancja stałego ciepła 


Etap ocieplania poddasza zaczyna się po zakończeniu wszystkich mokrych prac w budynku, aby termoizolacja spełniła swoje zadanie. 


Dach powinien być zaizolowany, co najmniej dwudziestą centymetrową warstwą materiału do ociepleń. Taką gwarancję prawidłowego wykonania prac zapewnia wełna skalna Rockwool oraz wełna mineralna skalna Rockwool. Musimy pamiętać, że cena m2 na całkowity koszt ocieplenia domu ma zasadniczy wpływ.  Rodzaj ocieplenia na jaki się zdecydujemy warto, więc dobrze przemyśleć. Z uwagi na możliwość zmian cen, prosimy na bieżąco zapoznawać się z aktualnym cennikiem. 


Ocieplenie Ścian - oszczędność na przyszłość.


Dzisiaj nie ma już potrzeby edukacji, o zasadności stosowania ociepleń ścian. 


Trudno spotkać zakończoną inwestycję, gdzie nie zastosowano, technologi zapewniającej w przyszłości oszczędności finansowe. Również projektanci, kierownicy budowy, czy bezpośredni wykonawcy ociepleń znają zalety omawianej technologii. Nieobce są, więc im zalety skalnej wełny Rockwool.


Wełna Rockwool Rockroll Super 150 mm 3,5 m2 - izolacja takiej grubości zapewnia w okresie zimy ciepło od kierunku dachu domu. W okresie gorącego lata, temperatura zewnętrzna zostaje natomiast zatrzymana. Z tego powodu to duży komfort dla użytkowników domu. 


Rockwool wełna - to najlepszy kierunek, aby uzyskać oszczędności finansowe z utrzymanie ciepła wewnątrz budynku.


Wełna mineralna Rockwool - oferty 2020 na Centrobud.pl Również na naszej stronie mamy dla Państwa oferty poniższych produktów: • wełna Rockwool superrock

 • wełna Rockwool 100 mm

 • wełna Rockwool 200 mm


Należy zaznaczyć, że - Rockwool cennik 2019 znacząco nie różni się od aktualnych cen. W zakresie produktu wełna Rockwool Centrobud zapewnia ceny konkurencyjne do innych podmiotów. Działanie w branży budowlanej sprawia, że stały się one jednym z elementów rozwoju naszego biznesu. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem oraz do zakupów!...mniej szczegółów

więcej
 • TOPROCK SUPER WEŁNA SKALNA ROCKWOOLWielkowymiarowe płyty wełny skalnej zapewniające izolację termiczną Twojego domu.Wełna TOPROCK od ROCKWOOL jest idealnym rozwiązaniem w przypadku zabezpieczenia termicznego poddasza, sufitów podwieszanych.

 • WEŁNA SKALNA ROCKTON ROCKWOOL Produkt firmy ROCKWOOL to pewne i trwałe rozwiązanie izolacyjne do poddaszy, ścian działowych, podłóg, a także ścian o konstrukcji szkieletowej z elewacją z paneli. Płyty ROCKTON gwarantują  optymalne warunki akustyczne, zwiększają ochronę przeciwpożarową i zapewniają domownikom komfort. Wełna skalna ROCKTON to produkt o...