Kategorie

Produkty od producenta WIENERBERGER

Prawdziwą rewolucję na rynku budowlanym zrobiły termoizolacyjne płyty klinkierowe WIENERBERGER. Dlaczego? Ponieważ umożliwiają szybkie wykonanie elewacji, i to w bardzo precyzyjny i efektowny sposób.

Prawdziwą rewolucję na rynku budowlanym zrobiły termoizolacyjne płyty klinkierowe. Dlaczego? Ponieważ umożliwiają szybkie wykonanie elewacji, i to w bardzo precyzyjny i efektowny sposób.


Nie trzeba używać do nich klejów, ani zapraw. To znacząco skraca czas wykonywania zadań.


WIENERBERGER Termoizolacyjne płyty klinkierowe, czyli Cegła i Klinkier


Dzięki innowacyjnej metodzie łączenia płytek klinkierowych z polistyrenem, powstaje produkt niezwykle trwały, odporny na uszkodzenia, a przy tym wyglądający znakomicie. Płyty łączone są na zakładkę, a mocowanie zostaje zakryte specjalnymi zaślepkami. Dzięki temu na powierzchni nie powstaną mosty termiczne, a stworzone ocieplenie będzie niezwykle szczelne.


Termoizolacyjne płyty klinkierowe - elewacje bez użycia klejów i zapraw!


Zdecydowanie można powiedzieć, że termoizolacyjne płyty klinkierowe to inwestycja na lata. Łatwy montaż, a także wspaniały efekt finalny sprawiają, że warto postawić na to nowatorskie rozwiązanie. Z tego powodu warto sprawdzić:  • WIENERBERGER Cegła Klinkierowa Kształtka POMERANIA

  • WIENERBERGER KLINKIER POLONIA


Termoizolacyjne płyty klinkierowe cena - sprawdź w naszych sklepach stacjonarnych lub w sklepie internetowym!


Wybierając termoizolacyjne płyty klinkierowe cena których w naszych sklepach stacjonarnych, jak i internetowych jest bardzo atrakcyjna, dokonujesz wspaniałej inwestycji na lata. Rozwiązanie to jest niezwykle kompleksowe i dostępne w różnych grubościach, dlatego każdy inwestor może zdecydować, którą opcję wybierze do danego zastosowania.


Dostępne są w sprzedaży także wszystkie materiały niezbędne do prawidłowego wykonania elewacji czy pokrycia dachu. Systemy termoizolacyjne posiadają wszystkie atesty i certyfikaty potwierdzające skuteczność i niezawodność ich działania.


 


Zobacz też: Płyty Termoizolacyjne PIR

więcej