Kategorie

Betoniarki 350L

W naszej ofercie znajdziesz pojemne betoniarki 350 l, doskonale sprawdzające się w miejscach, w których potrzebna jest duża ilość świeżego betonu lub zaprawy...

W naszej ofercie znajdziesz pojemne betoniarki 350 l, doskonale sprawdzające się w miejscach, w których potrzebna jest duża ilość świeżego betonu lub zaprawy. To urządzenia znanych i cenionych producentów, którzy od lat dostarczają swój sprzęt szerokiej grupie klientów. Niemal każdy plac budowy wymaga dziś zastosowania betonu, czy to do budowy nowej konstrukcji, tworzenia trwałych i mocnych fundamentów, czy nawet do prac remontowych i konserwacyjnych. By mieszkanka była wysokiej jakości, potrzebna będzie dobra betoniarka. To niezbędne wyposażenie każdego placu budowy. Wybierając jedną z prezentowanych nowych betoniarek 350 l zyskujesz niezawodne wyposażenie na lata, ułatwiające pracę nawet w trudnych warunkach roboczych.

Betoniarki 350 l katalog Centrobud – szeroki wybór znakomicie ocenianych modeli

W naszej ofercie dostępna jest niejedna betoniarka 350 l nowa typu „wszystko w jednym”, pozwalająca nie tylko wydajnie mieszać beton lub zaprawę, ale także wygodnie transportować materiał i opróżniać bęben przy minimalnym wysiłku fizycznym. Modele o takiej pojemności roboczej będą idealnym wyborem dla osób, które prowadzą własną działalności gospodarczą i pracują na średnich lub dużych placach budowy. Oprócz solidnych porcji mieszanki, które możesz uzyskać w trakcie jednego cyklu pracy danej betoniarki 350 l, prezentowane urządzenia mają także kilka innych, ważnych atutów.

Przede wszystkim cechują się doskonałą trwałością. Solidna konstrukcja zapewnia stabilność na dowolnym podłożu, a także jest odporna na negatywny wpływ czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Dostępne betoniarki 350 l mają ponadto przemyślaną konstrukcję mieszadeł, które poprawiają wydajność i jakość całego procesu mieszania. W wielu prezentowanych modelach zastosowano specjalne przekładnie ślimakowe, pozwalające przyspieszyć załadunek oraz wyładunek gotowego materiału.

Betoniarki 350 l – jaka cena dostępnych w ofercie Centrobud urządzeń?

Jeśli szukasz dobrej betoniarki 350 l, cena nie powinna być jedynym parametrem, na podstawie którego podejmiesz decyzję o zakupie. O wiele ważniejszy będzie np. sposób zasilania danego sprzętu, moc silnika, możliwość transportu całej konstrukcji czy wygoda rozładunku bębna. Pamiętaj, że w przypadku betoniarki 350 l koszt w naszym sklepie uwzględnia zazwyczaj wszelkie niezbędne elementy wyposażenia takiego urządzenia, pozwalające od razu rozpocząć z nim pracę. Jeśli masz pytania, związane z parametrami lub zamówieniem wybranego modelu, zapraszamy do kontaktu z infolinią Centrobud.

Więcej Mniej
Mamy 2 produktów
Producent
Moc silnika
Napięcie silnika
Zasilanie