Kategorie

Betoniarki 150L

Oferta naszego sklepu obejmuje m.in. nowe betoniarki 150 l, które największą popularnością cieszą się podczas prac remontowych i robót budowlanych na mniejsz...

Oferta naszego sklepu obejmuje m.in. nowe betoniarki 150 l, które największą popularnością cieszą się podczas prac remontowych i robót budowlanych na mniejszą lub średnią skalę. To kompaktowe, ale bardzo trwałe maszyny, charakteryzujące się wysoką wydajnością nawet w trudnych warunkach roboczych. Warto pamiętać, że 150 litrów nie jest pojemnością całkowitą – ta może wahać się od 250 do nawet 300 litrów. Dostępne w naszej ofercie betoniarki 150 l elektryczne dzielą się na takie, które można podpiąć do instalacji jedno- lub trójfazowej. Bez problemu znajdziesz więc model, który podłączysz do zwykłego gniazdka i rozpoczniesz pracę. Wszystkie oferowane betoniarki 150 l są nowe i pochodzą od renomowanych producentów, cenionych przez szerokie grono zadowolonych klientów.

Betoniarka 150 l nowa – jakie są jej najważniejsze cechy?

W Centrobud dbamy o to, by dostępne w sklepie produkty charakteryzowały się wytrzymałością i wysokim komfortem użytkowania. Solidne konstrukcje dostępnych nowych betoniarek 150 l gwarantują wieloletnią bezproblemową obsługę. Ich bębny są wykonane ze stali o wysokiej odporności na ścieranie (sprawdzona trwała powłoka proszkowa), co zapewnia poszczególnym modelom dłuższą żywotność przy minimum niezbędnej konserwacji. Ich dużą zaletą jest również płynne, szybkie i dokładniejsze mieszanie betonu dzięki odpowiednio zaprojektowanym łopatkom. Warto podkreślić, że to urządzenia stosunkowo ciche, przy których praca nie jest w żaden sposób uciążliwa.

Nasza szeroka oferta obejmuje także nowe betoniarki 150 l o niestandardowej konstrukcji, pozwalającej np. na dwustronny załadunek. Zwracamy uwagę na to, by dostępne modele można było łatwo transportować, zarówno bezpośrednio na placu budowy, jak i na większe odległości. Niektóre urządzenia pozwalają przewozić materiał już po wymieszaniu oraz wylewać go w dowolnym miejscu, co podnosi wygodę użytkowania i wydajność pracy.

Kompaktowa betoniarka 150 l cena – jaki koszt nowego modelu?

Dzięki temu, że nasza oferta jest szeroka i zróżnicowana, łatwo można dopasować sprzęt do posiadanego budżetu. Jeśli potrzebna Ci solidna, wszechstronna oraz maksymalnie wytrzymała betoniarka 150 l, cena może być nieco wyższa, ale pamiętaj, że wiąże się z nią niezrównana jakość. Najdroższe modele to zwykle zaawansowane betoniarki do zastosowań profesjonalnych. Łatwo znajdziesz także nieco tańsze urządzenia do mieszania betonu i zaprawy np. w pracach przydomowych. Potrzebujesz pomocy w wyborze najlepszego modelu? Skontaktuj się z naszą infolinią. Doświadczeni fachowcy szybko odpowiedzą na wszystkie pytania, związane z betoniarkami o pojemności 150 litrów.

Więcej Mniej
Mamy 6 produktów
Producent
Moc silnika
Napięcie silnika
Zasilanie