Kategorie

Cement

Zastanawiasz się nad wyborem cementu lub zaprawy cementowej? Sprawdź szeroką ofertę zapraw cementowych CENTROBUD i wybierz odpowiedni cement na swoją budowę!...

Zastanawiasz się nad wyborem cementu lub zaprawy cementowej? Sprawdź szeroką ofertę zapraw cementowych CENTROBUD i wybierz odpowiedni cement na swoją budowę!

Wybierz dla siebie cement. Cena cementu jest dostępna przy każdym produkcie - wybierz najlepszy dla siebie!

Cement - niezbędny element,  praktycznie na każdej budowlanej inwestycji. Jest to ważny składnik betonu, zapraw i ma bardzo ważne znaczenie dla trwałości i bezpieczeństwa inwestycji. Dlatego rodzaj i wybór klasy i rodzaju cementu jest bardzo istotną sprawą.

cement

Zwróć uwagę jeżeli cena cementu, jest niższa, a tym bardziej wyraźnie niższa od naszych propozycji, to dokładnie sprawdź oferowany towar. Uważaj na przeterminowany i niepewny cement. Nasza firma oferuje oryginalny, pełnowartościowy cement na każdą budowę. Zapraszamy Państwa do naszych sklepów. 

Zaprawa cementowa - wybierz sprawdzone, solidne zaprawy, również samo-wiążące!

Podczas budowy np. domu niezbędna jest zaprawa cementowa. Najczęściej wybiera się pomiędzy zaprawą cementową lub cementowo - wapienną. Jedna i druga przeznaczona jest do murowania na grube spoiny / 10 - 15 mm /. 

Zaprawy charakteryzują się dużą wytrzymałością i bardzo dobrą przyczepnością do podłoża. Są odporne na trudne warunki atmosferyczne. Są mrozoodporne oraz wodoodporne. 

Zaprawy cementowe najczęściej używane są do murowania zewnętrznych i wewnętrznych ścian konstrukcyjnych, działowych, osłonowych czy słupów, a także ścian fundamentowych i piwnic. Również przy ich wykorzystaniu możemy murować np. bloczki betonowe, żużlobetonowe, z betonu komórkowego czy elementy ceramiczne. 

Cement portlandzki - szary i sypki materiał - mieszanka klinkieru cementowego z gipsem.

cement portlandzki

Na rynku mamy dużo rodzajów cementów. Aby wykonać konstrukcję żelbetonowych domów, (w tym stropów, belek, schodów itd.) najczęściej eksperci z zakresu technologii budownictwa zalecają stosować cement portlandzki. Cement ten zawiera prawie 100% klinkier portlandzki. Normy określają go jako CEM I. Dokonując zakupu w CENTROBUDZIE - cement portlandzki cena - będzie konkurencyjna i adekwatna do jakości produktu. 

Cementownia Ożarów, Warta, Górażdże, Odra - najbardziej znane zakłady produkujące cement w Polsce.

Cementownie w Polsce są jedne z najnowocześniejszych zakładów w Europie. Obraz “wielkości” daje fakt, że  między innymi cementownia Ożarów, Warta, Górażdże, Odra czy cementownia nowiny - biorąc pod uwagę wielkość ich produkcji, są na trzecim miejscu za Włochami i Niemcami. Są to dane na podstawie GUS za 2018 rok. 

Do elity polskich producentów należy dopisać zakład Cemex Polska. Jak podkreślają polscy producenci cementu, do jego wyprodukowania używają przede wszystkim lokalnych surowców pozyskiwanych w odkrywkowych kopalniach. Są to naturalne kopaniny, takie jak glina, łupek, piasek, wapień i inne.   

Cement Ożarów, Górażdże - największy zakład zajmujący się produkcją cementu. 

Cement Ożarów, Górażdże zaskakuje pozytywnie, wszystkie firmy budowlane i to nie tylko w Polsce. Cement z tych zakładów cieszy się dużą popularnością. Łącznie te zakłady na polski rynek wprowadzają  około 40% cementu. Cementownie są bardzo nowoczesne i mają wdrożone wszystkie możliwe technologie chroniące środowisko naturalne.

Cement Castorama, Obi - wszystkie produkty w atrakcyjnych cenach znajdziesz na stronie centrobud.pl!

worek cementu

Cement Castorama, Obi, czy polska firma CENTROBUD - to Państwo wybieracie, gdzie dokonacie zakupu. Jednak decydując się na nasze oferty możecie również liczyć na telefoniczną czy mailową pomoc od naszych specjalistów. Doradzą jak prawidłowo dobrać produkt aby planowana inwestycja wykonana była fachowo i bezpiecznie. 

Biały cement - świetny do wykonywania wykończeń  remontowo-budowlanych.

Potocznie nazywany biały cement, to konkretnie cement portlandzki biały. Stosowany on jest, między innymi, do przygotowania - białych i kolorowych zapraw do tynkowania i murowania. Wykorzystywany jest również do produkcji wyrobów lastryko, tj. np. płytki czy parapety. Również wykorzystywany jako beton architektoniczny czy do renowacji elementów płaskorzeźb czy gzymsów. Świetna jakość, wytrzymałość na warunki atmosferyczne i dobra cena. Zapraszamy do naszych oddziałów. 

Jastrych cementowy - podkład/wylewka podłogowa.

Wylewki podłogowe zwane jastrychami  lub szlichtami najczęściej wykonuje się jako podkłady pod podłogi w domu, garażach czy piwnicach. Jastrych cementowy, jego rodzaj zależy od jakości podłoża czy od przeznaczenia, w który będzie stosowany. Najpopularniejsze są wylewki cementowe, anhydrowe i samopoziomujące.

Na ile wystarczy jeden worek cementu - czy uda Ci się go rozdysponować na całą pracę?

zaprawa cementowa

Na jaką powierzchnię wystarczy worek cementu? Zależy to od głównie od grubości wylewki. Jedynie orientacyjnie można przyjąć, że dla otrzymania 1 metra sześciennego betonu klasy B-20 należy użyć około 400 kg cementu, 600 kg piasku i około 1300 kg żwiru. Od podanej proporcji mogą nastąpić pewne różnice. 

O szczegóły zapytaj naszego przedstawiciela lub zapoznaj się w internecie ze specjalnym kalkulatorem, który wyliczy twoje potrzeby. Cement worek 25 kilogramowy, w naszych sklepach wyróżnia się bardzo dobrymi parametrami plastyczności i urabialności. Z uwagi na zapytania podajemy, że paleta cementu w workach 25 kg zawiera 56 worków o łącznej wadze 1400 kg. Możesz liczyć na wszystkie rodzaje cementu. Zapraszamy do Centrobudu. 

Zobacz też: BetoniarkiMateriały budowlane

Więcej Mniej
Mamy 5 produktów