Kategorie

Parapety kompaktowe 

Mamy 1 produkt

PARAPETY KOMPAKTOWEPłyty HPL Compact firmy POLYREY to samonośne panele z laminatu wysokociśnieniowego, składające się z warstw papieru podkładowego i dwóch dekoracyjnych stron impregnowanych żywicą termoutwardzalną.

Dzięki unikalnym właściwościom technicznym i innowacyjnej powłoce antybakteryjnej Santized®, idealnie nadają się do intensywnego użytkowania (miejsca publiczne), do miejsc wilgotnych (pomieszczenia sanitarne) lub do pomieszczeń specjalnych (obiekty opieki zdrowotnej).

Są odporne na uderzenia, zadrapania, działanie środków chemicznych, wody, pary wodnej, pleśni oraz zgnilizny. Dzięki gładkim krawędziom i nieporowatości materiału oraz łatwości czyszczenia i dezynfekcji produkt spełnia najwyższe wymagania higieniczne.

Panele nie ulegają degradacji pod wpływem zwykłych środków odkażających i rozpuszczalników organicznych, takich jak aceton lub alkohole. Nadają się do obróbki mechanicznej na całej grubości, a ich elastyczność montażu pozwala na dużą swobodę twórczą.


Cechy:

-szerokość: od 15 do 45 cm (co 5 cm)
-grubość parapetu - 1,25 cm
-maksymalne wymiary pojedynczego elementu - 307 x 45 cm
-wykończenie matowe
-rdzeń płyty biały lub czarny
-brzegi płyty delikatnie fazowane
-frez prosty


Uwaga:
Sprzedaż tylko w odcinkach 305 cm. Możliwość docięcia na podany wymiar, lecz koszt zakupu liczony jest jak za całą sztangę. Odpad dostarczany jest wraz z dociętym parapetem. Tolerancja cięcia +/- 5 mmKOLORY

Obsługa Klienta - Skontaktuj się z nami
*

*

*

lub skontaktuj się z nami przez e-mail na sklep@centrobud.pl