Kategorie

Trójniki hydrauliczne

W sklepie internetowym Centrobud dostępne są również wysokiej jakości trójniki do wody. Bardzo często są one potrzebne, szczególnie w sytuacji montażu rozgał...

W sklepie internetowym Centrobud dostępne są również wysokiej jakości trójniki do wody. Bardzo często są one potrzebne, szczególnie w sytuacji montażu rozgałęzienia rur doprowadzających wodę.

Nasze trójniki mają różne zastosowania. Poznaj je!

Należy mieć na uwadze to, iż dostępne trójniki do wody w Hydraulika i akcesoria przeznaczone są nie tylko do instalacji hydraulicznej, ale również sprawdzają się w przypadku instalacji grzewczych oraz kanalizacyjnych. Oczywiście wszystkie trójniki - kształtki pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów.

Trójniki do wody w Hydraulika i akcesoria na Centrobud.pl

Czym są trójniki do wody 3/4 i jakie są ich inne rodzaje?

Zadaniem każdego trójnika jest przede wszystkim połączenie trzech rur bądź też kolejnych złączek. Dlatego właśnie często trójnik do wody ¾ określany jest jako element służący do redukcji. Oczywiście zastosowanie trójników jest dużo większe. Doskonale sprawdzają się w budynkach piętrowych oraz wielorodzinnych.

Poszukując najbardziej dopasowanego trójnika, w pierwszej kolejności zwraca się uwagę na materiał, z którego został on wykonany.

W związku z tym można wymienić między innymi trójnik pcv 50/32, czy też trójnik mosiężny ½ Centrobud. Z pewnością wybierając trójnik do wody plastikowe tworzywo zapewnia dużo niższy ciężar w porównaniu do trójników mosiężnych. Natomiast każdy z nich wyróżnia się doskonałą odpornością na korozję.

Trójniki do wody - Sklep online. Sprawdź!

Sprawdzając markowe Trójniki cena w sklepie Centrobud pozostaje najniższa w porównaniu do wszystkich pozostałych hurtowni budowlanych.

Kupując trójnik do wody ½ cala, trójnik do wody ⅜, czy też trójnik do odpływu, każdy z nich został wykonany według nowoczesnej technologii, dzięki czemu nie dochodzi do niebezpiecznego wycieku wody lub cieczy.

sklepie internetowym Centrobud znajdują się również pozostałe akcesoria służące do budowy oraz modernizacji instalacji hydraulicznej. Wszystkie z dostępnych elementów, wyróżniają się doskonałą jakością, trwałością, a także wytrzymałością na zmienne warunki. Istnieje możliwość swobodnego dopasowania trójników oraz pozostałych złączek do istniejącej już instalacji.

Zobacz też: Złącza hydrauliczne

Więcej Mniej
Mamy 127 produktów