Kategorie

Brama składana TRAFFIC 

-

BRAMA SKŁADANA TRAFFIC

Brama TRAFFIC świetnie sprawdzą się w miejscach, gdzie prędkość otwierania ma decydujące znaczenie. Brama składana TRAFFIC będzie więc idealnym rozwiązaniem dla centrów logistycznych, osiedli mieszkaniowych, parkingów strzeżonych oraz innych obszarów działalności publicznej lub przemysłowej.

BRAMA SZYBKOBIEŻNA TRAFFIC

Brama łączy zalety bramy dwuskrzydłowej i szlabanu, umożliwiając bieżącą kontrolę dostępu lub sterowanie ruchem.

BEZPIECZNA

Brama dostępna w trybie Totmann lub Automatik, w zależności od wymaganego sposobu operowania. Brama przebadana pod kątem zgodności z wytycznymi normy PN EN 13241-1.

SAMONOŚNA

Brama zawieszona na słupach za pomocą specjalnych zawiasów i zespołów cięgien. Brama nie wymaga instalowania dodatkowej szyny w podłożu bądź nadprożu.

SUPER SZYBKA I NIEZAWODNA W DZIAŁANIU

Wyposażona w niezawodną i szybką automatykę.

ULTRA MOCNA KONSTRUKCJA

Zastosowane materiały i rozwiązania umożliwiające intensywną pracę bramy.

WZORY I WYPEŁNIENIA

Brama składana TRAFFIC dostępna jest w wersji dwuskrzydłowej lub jednoskrzydłowej.

Wypełnienie bramy

  • kształtownik zamknięty 25x25mm
  • wypełnienie rurowe fi 25mm
  • kształtownik zamknięty 18x30mm
  • kształtownik zamknięty 25x25mm Caro
  • wypełnienie w postaci paneli kratowych Vega 2D Super 8/6/8

Brama dwuskrzydłowa TRAFFIC

Brama jednoskrzydłowa TRAFFIC

System DUPLEX

Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia WIŚNIOWSKI będą wyglądać estetycznie.

Bramy dostępne w wersji ocynkowanej ogniowo lub ocynkowanej i powleczonej farbą poliestrową. W standardzie bramy dostępne w kolorach:
RAL 5010, RAL 6005, RAL 7016, RAL 7030, RAL 9016, RAL 9005/MAT.

Na produkt udzielana jest 5 letnia gwarancja antykorozyjna.

Skrzydło bramy

Konstrukcja spawana z profili 60x60mm. Skrzydła stanowiące układ łamany, połączone są węzłami osadzonymi na łożyskach tocznych. Elementy łączne i przeguby cięgien wykonane ze stali nierdzewnej. Na skrzydłach zastosowane przepusty kablowe nierdzewne. Po środku bramy chwytak wraz z rolką, a dla bram powyżej 4500mm w standardzie zwora magnetyczna. Brama dostępna w wersji dwuskrzydłowej lub jednoskrzydłowej (lewej lub prawej).

Słup bramy

W komplecie z każdą bramą słupy nośne z kształtownika 160x160mm. Słupy bram wyposażone w stopy montażowe wzmocnione żeberkami. Stopy przygotowane pod montaż na kotwach M20.

Napęd CAME

W brama szybkobieżnych TRAFFIC zastosowana jest automatyka CAME Ferni F1024. Napędy zarządzane są przez sterowanie CAME ulokowane w szafie w klasie odporności IP65.
Prędkość otwarcia bramy to około 0.6 m/s . Brama przeznaczona do pracy w ilości do 250 cykli na dobę.
Garantujemy poprawną prace bramy w temperaturach od -20 do +55 °C

Automaty montowane są u góry na słupach nośnych. Moment obrotowy przenoszony jest na skrzydła poprzez układ łamanego ramienia i zespół cięgien.

Brama Traffic dostępna jest w dwóch specyfikacjach w zależności od wymaganego poziomu wyposażenia w systemy bezpieczeństwa

Totmann (wyłącznik kluczykowy zintegrowany z wyłącznikiem awaryjnego zatrzymania, lampa ostrzegawcza, sterowanie, dwa siłowniki) lub Automatik  (wyłącznik kluczykowy zintegrowany z wyłącznikiem awaryjnego zatrzymania, lampa ostrzegawcza, zestaw fotokomórek, dwie krawędziowe listwy bezpieczeństwa na czole skrzydeł, dwa nadajniki dwu-kanałowe, radio, sterowanie oraz dwa siłowniki)
Obsługa Klienta - Skontaktuj się z nami
*

*

*

lub skontaktuj się z nami przez e-mail na sklep@centrobud.pl