Kategorie

Harmonijkowe 

-

BRAMY HARMONIJKOWE

 Bramy harmonijkowe dedykowane są do salonów wystawowych, lotnisk, ekspozycji oraz budynków nowoczesnej architektury gdzie styl i elegancja łączą się z niezawodnością i funkcjonalnością.

BRAMY HARMONIJKOWE WIŚNIOWSKI - wizytówka luksusu

ZALETY

Przeszklone skrzydła bramy - wykonane z szyby bezpiecznej lub poliwęglanu zapewniają wizualną lekkość konstrukcji oraz nie ograniczają dostępu światła dziennego do wnętrza pomieszczenia.

Elementy mocujące - spawane do skrzydeł zawiasy oraz elementy mocujące rolek i wózków jezdnych, stanowią mocne i stabilne połączenie poszczególnych skrzydeł bramy.

Szyna jezdna - brama zawieszona jest poprzez wózki na szynie jezdnej zamocowanej do nadproża.

Szyna prowadząca - elementem stabilizującym i utrzymującym skrzydła w pionie są rolki poruszające się w osadzonej w posadzce szynie prowadzącej.

Uszczelki przymykowe - są w nie wyposażone krawędzie skrzydeł oraz krawędzie ościeżnicy.

Uszczelki szczotkowe - dolne krawędzie skrzydeł wyposażone są w uszczelki szczotkowe.


           

KOLORYSTYKA

W oparciu o potrzeby i pomysły poszczególnych klientów, którzy oczekują trwałego, estetycznego i oryginalnego wyglądu oferujemy szeroką gamę kolorystyczną. Dzięki temu dajemy możliwość doboru koloru drzwi do elewacji, okien, czy elementów wykończeniowych obiektu.

Dla Klientów poszukujących bramy w wyjątkowych kolorach przygotowaliśmy ofertę malowania proszkowego z ponad 200 kolorów z palety RAL.

Obsługa Klienta - Skontaktuj się z nami
*

*

*

lub skontaktuj się z nami przez e-mail na sklep@centrobud.pl