Kategorie

Izolacja w płynie

Izolacja w płynie to skuteczny materiał uszczelniający do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynku. Sprawdź ofertę izolacji w płynie CENTROBUD i wybierz mat...

Izolacja w płynie to skuteczny materiał uszczelniający do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynku. Sprawdź ofertę izolacji w płynie CENTROBUD i wybierz materiał pod swoją budowę!

Izolacja w płynie to specjalistyczny materiał, który po wyschnięciu zapewnia wodoszczelność. 

Izolacja w płynie, nazywana również folią w płynie - jest to elastyczna, jednoskładnikowa substancja, którą wykonuje się na bazie żywic syntetycznych. Przeznaczona jest do zabezpieczeń powierzchni w pomieszczeniach narażonych na działania substancji wilgotnych i mokrych. 

Izolacja w plynie

Izolacja w plynie, dzięki łatwej aplikacji i odpowiednio stworzonej recepturze, tworzy elastyczną, dobrze przyczepną powłokę, która doskonale chroni przed wnikaniem wilgoci. Tym samym jest to praktyczny i skuteczny materiał uszczelniający zarówno do zastosowania wenętrznych jak i zewnętrznych. Można ją nakładać na beton, mury, jastrychy czy nawet tworzywa zawierające gips np. budowlane płyty gipsowe. Środek nie jest polecany do bezpośredniego stosowania na samo drewno.

Izolacja w płynie wurth, po naniesieniu na konkretną powierzchnię, preparat tworzy elastyczną, bezspoinową oraz trwałą izolację przeciwwilgociową. Folię w płynie najczęściej nakłada się do zabezpieczenia posadzek oraz ścian w pomieszczeniach użytkowych, kuchnia czy łazienka. Natomiast izolacja pozioma w płynie stosowana jest do ochrony ścian i murów narażonych na działanie wody czy pary wodnej. 

Izolacja w płynie

Doskonała bariera przeciwwodna. Metoda zabezpieczająca czy osuszająca polega na wstrzykiwaniu izolacji wodnej w głąb muru i ściany. Działanie takie spowoduje, że problem nie pojawi się ponownie. W Grupie CENTROBUD izolacja w płynie cena - jest konkurencyjna na rynku materiałów uszczelniających. W zamian za dobrą cenę otrzymacie Państwo produkt najwyższej jakości i to od sprawdzonych producentów np. SOUDAL czy TYTAN. 

Hydroizolacja w płynie musi być odpowiednio kładziona, tylko na odpowiednio przygotowane podłoże. 

Hydroizolacja w płynie oprócz zadania związanego z zabezpieczeniem powierzchni przed wnikaniem wilgoci, posiada zadanie by ograniczać do minimum pojawienie się pleśni i grzybów. Dzięki takim działaniom izolacja zapewnia znacznie większą trwałość konstrukcji budynku, w tym balkonów czy tarasów. Podstawową zasadą jej stosowania jest odpowiednie przygotowanie podłoża, które należy oczyścić i dobrze wysuszyć. 

izolacja pozioma w płynie

W momencie zakupu, produkt w pełni jest gotowy do użycia. Przed użyciem należy jedynie preparat przemieszać. Do bezpośredniego nakładania substancji można użyć zwykłego wałka do malowania lub pędzla. Odpowiedni produkt musisz dobrać do swoich planów. Szczegóły związane z stosowaniem hydroizolacji w płynie uzyskacie Państwo od pracowników CENTROBUDU. 

Płynna izolacja to nowoczesny produkt, który powstał po to, by ułatwić prace budowlane.

izolacja w płynie cena

Jeszcze nie tak dawno do ochrony podłóg przed wilgocią stosowano papy. Dzisiaj do takiego celu używa się specjalnych preparatów w postaci folii w płynie lub mas. Również do zastosowania na fragmenty zagrożonych wilgocią ścian. Płynna izolacja to prosty sposób na ochronienie pomieszczeń przed pojawieniem się wilgotnych plam czy smug. Metoda izolacji z udziałem folii w płynie jest uznawana za szybką i łatwą w wykonaniu. Nie wymaga specjalistycznych narzędzi i praktycznie. czynność taką można wykonać samemu. 

Więcej Mniej
Mamy 18 produktów
Dostępność
Producent