Kategorie

Bramy I Ogrodzenia

Naszą ofertę składającą się z bram i ogrodzeń kierujemy zarówno do Klientów prywatnych, jak i również firm. Bramy i ogrodzenia przemysłowe oraz do domów pryw...

Naszą ofertę składającą się z bram i ogrodzeń kierujemy zarówno do Klientów prywatnych, jak i również firm. Bramy i ogrodzenia przemysłowe oraz do domów prywatnych wyróżniają się doskonałą jakością wykonania, wieloletnią gwarancją oraz dobraniem najlepszych surowców.

Bramy i ogrodzenia

Centrobud ogrodzenia to przede wszystkim nowoczesny design i wyjątkowa trwałość na różne czynniki mechaniczne oraz atmosferyczne. Bramy wjazdowe dostępne są jako dwuskrzydłowe, jak i również jednoskrzydłowe.

Bramy i ogrodzenia WIŚNIOWSKI

W ofercie naszego sklepu znajdują się między innymi bramy i ogrodzenia WIŚNIOWSKI. Jest to znana i ceniona marka, która oferuje doskonałą jakość i wytrzymałość swoich produktów.

Centrobud ogrodzenia to przede wszystkim szeroki wachlarz różnych wzorów ogrodzeń, wśród których znajdziemy zarówno produkty wyróżniające się nowoczesnymi, jak  i również tradycyjnymi przęsłami. Ponadto istnieje możliwość zamówienia samych przęseł i słupów ogrodzeniowych.

Na specjalną uwagę zasługują także bramy ogrodzeniowe Centrobud, które oferowane są zarówno dla przemysłu, jak i również na prywatne posesje. W ofercie naszego sklepu dostępne są również bramy garażowe, które dzielimy na bramy roletowe, segmentowe, uchylne, a także rozwierne, dzięki czemu nasi Klienci z powodzeniem mogą dopasować konkretny model do swoich potrzeb.

Nowoczesne ogrodzenia - Centrobud.pl

Centrobud ogrodzenia to nie tylko tradycyjne modele, ale jednocześnie innowacyjne rozwiązania. Takim rozwiązaniem jest na przykład Słup MultiBox Wiśniowski. System ten polega na połączeniu słupa ogrodzeniowego jednocześnie z domofonem lub skrzynką na listy.

Ogrodzeniaw ten sposób stają się wyjątkowo funkcjonalne przy zachowaniu eleganckiego wyglądu. Nowoczesne ogrodzenia dla domu to wyjątkowa propozycja w korzystnej cenie dla każdego. Szeroka gama kolorystyczna i duży wybór wzorów pozwalają na idealne dopasowanie ogrodzenia do wybranego charakteru posesji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedażową, a także do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Więcej Mniej
Mamy 6 produktów


BRAMY GARAŻOWE


więcej...
OGRODZENIA

więcej...
BRAMY OGRODZENIOWEwięcej...Obsługa Klienta - Skontaktuj się z nami
*

*

*

lub skontaktuj się z nami przez e-mail na sklep@centrobud.pl
Dostępność
Producent