Responsive layout
Masy bitumiczne

Budujesz drogę i szukasz odpowiedniej masy bitumicznej? Sprawdź ofertę mas bitumicznych od Centrobudu i wybierz odpowiedni materiał do budowy Twojej drogi!

...

Budujesz drogę i szukasz odpowiedniej masy bitumicznej? Sprawdź ofertę mas bitumicznych od Centrobudu i wybierz odpowiedni materiał do budowy Twojej drogi!

Mieszanka kruszywa - masa bitumiczna, która stosowana jest głównie przy budowaniu dróg. 

Masa bitumiczna na zimno charakteryzuje się dużą odpornością na eksploatację. Produkt wykorzystuje się głównie podczas remontów nawierzchni bitumicznych. Wypełnia wszelkiego rodzaje ubytki, przestrzenie wokół płyt, wyboje itp.  Masa bitumiczna asfalt, jest popularnym wyborem, w trakcie wykonywania prac związanych z nawierzchniami asfaltowymi. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją oferowanego produktu. 

masy bitumiczne

Masa bitumiczna do izolacji fundamentów - to kolejna możliwość wykorzystania produktu, w szeroko pojętym budownictwie. Masę bitumiczną przeznaczamy do prawidłowej izolacji części budynku, znajdującego się poniżej poziomu terenu. Prawidłowe zastosowanie masy bitumicznej, w izolacji fundamentów, w przyszłości ograniczy koszty napraw, które mogą okazać się bardzo wysokie. Dlatego warto stosować hydroizolację budynku przy wykorzystaniu wszelkiego rodzaju mas bitumicznych, które polecamy w e-sklepie CENTROBUDU oraz w naszych stacjonarnych hurtowniach.  

Środki bitumiczne do hydroizolacji dróg, fundamentów czy dachu dostępne są w różnych marketach budowlanych czy hurtowniach. W CENTROBUDZIE mamy produkty od najlepszych, sprawdzonych producentów, a nasi specjaliści chętnie udzielają profesjonalnych porad. Także jesteśmy cenowo konkurencyjni. W internecie klienci najczęściej poszukują skutecznych środków izolacyjnych, posługując się hasłem: masa bitumiczna GRUPA CENTROBUD lub masa bitumiczna castorama. 

Masy bitumiczne - jakie są rodzaje mas i do czego są wykorzystywane. 

Na rynku mamy do dyspozycji masy bitumiczne - asfaltowo żywiczne, asfaltowo kauczukowe, asfaltowo polimerowe, asfaltowo aluminiowe, lepiki asfaltowe, jednoskładnikowe i dwuskładnikowe masy bitumiczne czy emulsje asfaltowe. Wymienione masy izolacyjne, są łatwiejsze w stosowaniu niż folie, papy czy membrany. Gotowe masy bitumiczne stosowane są do wykonania skutecznej hydroizolacji. 

masa bitumiczna

Stosuje się je nie tylko do budowy czy napraw dróg, ale również przy zabezpieczaniu fundamentów i ścian w piwnicach. Niektóre masy bitumiczne przeznaczone są do uszczelniania pokryć dachowych. Niekiedy stosuje się ten produkt do izolacji łazienek, basenów czy innych pomieszczeń o podwyższonej wilgotności. 

Masa bitumiczna na zimno - asfalt, który możesz zakupić w naszym sklepie na worki. 

Masa bitumiczna na zimno, wykonana jest z ziaren kruszywa, otoczonego lepiszczem, które dokładnie wypełnia ubytki w nawierzchni. Produkt z przeznaczeniem do naprawy drogi asfaltowej, do łatania dziur i wszelkiego rodzaju ubytków. Także do wypełnienia dziur w podjeździe garażowym czy wokół krawężników.  W sprzedaży posiadamy także -  emulsję bitumiczną Plastimul 2k, w pojemniku 21,7 kg. 

Jest to dwukomponentowa, wysokoelastyczna, bitumiczna emulsja hydroizolacyjna z dodatkiem kulek polistyrenowych. Dzięki obecności spoiwa mieszanka szybko wysycha i tworzy powłokę wodoszczelną o właściwościach elastycznych. Szczegóły zapytaj przedstawicieli GRUPY CENTROBUD.

masa bitumiczna cena

Masa bitumiczna cena - w CENTROBUD znajdziesz wiele obniżek cenowych!

Odwiedzając naszą stronę internetową - centrobud.pl., w zakładce MENU - znajdziesz w kategorii Materiały Budowlane produkty Masy Bitumiczne. Pozwoli to Państwu na zapoznanie się z naszymi propozycjami. Proszę zwrócić uwagę, że ceny wystawionych produktów oferowane są na korzystnych warunkach. Masa bitumiczna cena ma również bezpośredni związek z jakością oferowanego produktu, który pozytywnie oceniany jest na inwestycjach budowlanych.

Masa bitumiczna na dach - jaki rodzaj masy wybrać w przypadku pokrywania dachu?

Masa bitumiczna na dach lub masa szpachlowa asfaltowo - kauczukowa przeznaczona do prac naprawczych załamań, fug, pokryć dachowych, podklejania papy asfaltowej, szpachlowania ubytków np. przy obróbce kominów, świetlików lub wylotów kanałów wentylacyjnych. Jest to również dobry środek hydroizolacyjny. Masa dobrze sprawdza się zarówno w wilgotnych i suchych powierzchniach. 

masa bitumiczna asfalt

Gdzie znajduje się największa wytwórnia mas bitumicznych w  Polsce?

Kompleksowe usługi w zakresie produkcji mas bitumicznych świadczy czeska spółka akcyjna Askom. W Polsce czeska wytwórnia mas bitumicznych reprezentowana jest przez firmę Askom Polska z siedzibą w Słupsku. Na polskim rynku działa szereg świetnych firm specjalizujących się w produkcji mas bitumicznych. Np. firma Madro z Krakowa, sieć zakładów produkcyjnych firmy Masfalt. Również na uwagę zasługuje wytwórnia masy bitumicznej - Filtropol, która stawia na rozwój i wdrażanie innowacyjnych technologii oraz wytwórnia mas asfaltowych Strabag z siedzibą w Pruszkowie. 

Więcej Mniej

Mamy 16 produktów

Katalog

Włączone filtry: