Kategorie

Zestawy odpływowe

Utrzymanie łazienki w idealnym stanie może być trudne, gdy na etapie wykończenia tego pomieszczenia nie zadbano o detale. Jednym z nich, bardzo istotnym w co...

Utrzymanie łazienki w idealnym stanie może być trudne, gdy na etapie wykończenia tego pomieszczenia nie zadbano o detale. Jednym z nich, bardzo istotnym w codziennym użytkowaniu umywalki, wanny, prysznica czy kuchennego zlewu są zestawy odpływowe. Na co dzień praktycznie niewidoczne dla oka, pełnią kluczową rolę, odprowadzając wodę po kąpieli, umyciu rąk lub zmywaniu naczyń. Wiele osób nie zwraca na nie uwagi, ale dobry zestaw odpływowy do wanny będzie tak samo ważny dla Twojej łazienki, jak każdy inny element jej wyposażenia. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę odpływów w różnych wersjach. Bogaty asortyment ułatwi Ci wybór zestawu, który idealnie dopasujesz do wykorzystanych w Twoim domu lub mieszkaniu rozwiązań.

Jaką funkcję pełni zestaw odpływowy do umywalki lub wanny?

Zestaw odpływowy pomaga przede wszystkim w opróżnianiu z wody umywalki, wanny czy zlewu po każdym użyciu. Składa się np. z: kilku prefabrykatów, syfonu, rozety, łuku odpływowego, korka czy spustu. Może występować w różnych wariantach, zależnych od sposobu działania – np. klasycznej, na przycisk lub z mechanizmem „klik-klak”. Nowoczesny zestaw przelewowo-odpływowy do wanny pozwala komfortowo kontrolować ilość wody, zapobiegając także jej przelaniu. Syfony stosowane w kuchniach oraz łazienkach mogą służyć do opróżniania zlewu, ale także odprowadzania wody ze zmywarki czy pralki. W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych rodzajów zestawów odpływowych, więc bez trudu wybierzesz wariant, który spełni wszystkie Twoje wymagania.

Na co zwrócić uwagę, wybierając zestaw odpływowy z syfonem?

Zanim jeszcze rozpoczniesz poszukiwania zastanów się jakiego rozwiązania do swojej łazienki, kuchni lub pomieszczenia gospodarczego (w nich również stosuje się syfony) potrzebujesz. Posiadamy zarówno proste sitka zlewozmywakowe, który wymienisz w kilka sekund, jak i kompletne zestawy odpływowe, składające się z wielu elementów i wymagające nieco większej wprawy w pracach montażowych. Możesz u nas zamówić również poszczególne komponenty do zestawów, takie jak spust umywalkowy, czyszczak do syfonu, redukcja kanalizacyjna, siodło mechaniczne czy gumowy korek.

Dbamy o to, aby oferowane produkty były najwyższej możliwej jakości. Ich poszczególne elementy wykonane są z trwałych materiałów. Cechuje je także łatwość montażu. Jeśli masz problemy z wyborem odpowiedniego elementu – skontaktuj się z nami. Doradzimy bez względu na to, czy potrzebny Ci prosty zestaw odpływowy do zlewozmywaka, czy nowoczesny zestaw przelewowo-odpływowy do designerskiej wanny.

Więcej Mniej
Mamy 112 produktów
Dostępność
Producent