Kategorie

Zakrętarki

Do pracy potrzebujesz elektryczny klucz udarowy czy akumulatorowy? Sprawdź ofertę zakrętarek udarowych CENTROBUD i wybierz odpowiednie narzędzie dla siebie!

...

Do pracy potrzebujesz elektryczny klucz udarowy czy akumulatorowy? Sprawdź ofertę zakrętarek udarowych CENTROBUD i wybierz odpowiednie narzędzie dla siebie!

Klucz udarowy elektryczny czy zakrętarka udarowa - różne nazwy narzędzi, z którymi możecie się spotkać.  

Klucz udarowy elektryczny, to narzędzie, które jest bardzo przydatne, głównie w warsztatach samochodowych, jak również wszędzie tam, gdzie musimy wkręcać lub wykręcać dużą liczbę śrub. 

Klucz udarowy może być zasilany bezpośrednio z sieci 230V albo akumulatorem czy baterią. Natomiast zakrętarka udarowa to potoczna nazwa specjalistycznego urządzenia, również służącego do wkręcania lub wykręcania śrub, nakrętek czy wkrętów. 

klucz udarowy elektryczny

Niezależnie od nazewnictwa urządzenie przyda się na każdej budowie, warsztacie czy w domowej szafce narzędziowej. Najlepszy elektryczny klucz udarowy posiada funkcję regulacji stopnia momentu załączenia się udaru. Co do momentu obrotowego, to czym jest on większy, tym większymi śrubami, wkrętami możemy pracować. Dlatego przy zakupie takiego urządzenia warto na ten element również zwrócić uwagę.

Klucze udarowe akumulatorowe i zakrętarki akumulatorowe to bezprzewodowe narzędzia, dzięki którym w łatwy sposób wkręcisz lub odkręcisz śruby.

Najwygodniejszym sposobem poradzenia sobie nawet z mocno zapieczonymi śrubami jest wygodny klucz udarowy akumulatorowy, z którego obsługą poradzą sobie nawet początkujący pracownicy. 

Zakrętarka akumulatorowa nie wymaga pracy na przewodzie elektrycznym. Również nie należy się obawiać, że nie poradzi sobie np. ze śrubami do kół samochodowych. Jest poręczna, lekka i wytrzymała. Warto sięgnąć po ten rodzaj elektronarzędzia

klucze udarowe

Zakrętarka udarowa Makita, Dewalt, Milwaukee - którą z tych marek najlepiej wybrać?

Niezawodna i trwała zakrętarka udarowa Makita, Dewalt, to znak firmowy, który powoduje, że elektronarzędzia tych marek są bardzo poszukiwanym produktem na rynku warsztatowo budowlanym. Także zakrętarka Milwaukee, Bosch zaliczana jest do górnej półki świetnych narzędzi. 

W większości sklepów stacjonarnych i internetowych znaleźć możecie właśnie klucz udarowy Parkside, Dewalt, Makita, Milwaukee.

zakrętarka udarowa

Klucz udarowy Parkside, Dewalt, Makita, Milwaukee - jest świetną alternatywą dla tradycyjnych modeli pneumatycznych. Posługiwanie się tymi markami niesamowicie usprawni i przyspieszy pracę. Zapoznaj się z ich właściwościami i możliwościami wykorzystania. Zapraszamy Państwa do naszego internetowego sklepu oraz do sklepów stacjonarnych. W zakresie zakupu różnych narzędzi czy elektronarzędzi nasi pracownicy chętnie udzielą fachowych porad.

Klucz udarowy pneumatyczny - specjalnie zasady przestrzegania instalacji pneumatycznej.

Klucz udarowy pneumatyczny, jest najchętniej wybierany przez specjalistów, którzy oczekują najwyższej wydajności. Rodzaj takiego klucza najczęściej charakteryzuje się dużą mocą i dużym momentem obrotowym. Jednak aby taki klucz działał, potrzebna jest wydajna sprężarka, która zapewnia źródło zasilania. 

zakrętarki akumulatorowe

Zwykle klucze pneumatyczne są droższe, ale za to idealnie przystosowane do ciągłej i długotrwałej pracy. Należy podkreślić, że większość takich kluczy jest lekkich i poręcznych, co umożliwia wykonywanie nawet najtrudniejszych zajęć.  

Więcej Mniej
Mamy 3 produktów
Dostępność
Producent