Kategorie

Wyrzynarki

Sprawdź wysokiej jakości wyrzynarki do drewna w naszym sklepie. To narzędzie znakomicie wspomaga obróbkę drewna gwarantując łatwość obsługi i komfort użytkow...

Sprawdź wysokiej jakości wyrzynarki do drewna w naszym sklepie. To narzędzie znakomicie wspomaga obróbkę drewna gwarantując łatwość obsługi i komfort użytkowania. 

Wyrzynarka do drewna, dzięki niej w łatwy sposób przetniesz każdą listę oraz wykonasz wszelkie niezbędne otwory!

Wyrzynarka do drewna może być wykonana jako narzędzie ręczne lub stacjonarne i jest przystosowana przede wszystkim do cięcia po krzywej czy nieregularnych kształtów. Również do wycinania otworów i do przecinania po linii prostej. Do wyrzynarki można dokupić specjalny cyrkiel, czasami producenci sprzedają go razem w komplecie z wyrzynarką. 

wyrzynarka do drewna

Najpopularniejsze marki elektronarzędzi - wyrzynarka Bosch, Makita, Dewalt, Metabo.

Wyrzynarka Bosch, Makita, Dewalt, Metabo - to doskonała propozycja dla bardzo wymagających pasjonatów majsterkowania czy fachowców stolarstwa. Minimalny kąt cięcia wymienionych wyrzynarek, w stosunku do powierzchni materiału wynosi 45 stopni. Kąt cięcia stawiamy poprzez regulację przekrzywienia płozy.  Korzystając z wyrzynarek przymocowanych do stołu możemy dokonać cięcia wymagającego szczególnej precyzji. Najlepsze wyrzynarki utrzymują stałą prędkość pod obciążeniem oraz posiadają system wydmuchu wiórów z linii cięcia.  

Wyrzynarka włosowa - pozwala na jak najbardziej precyzyjne cięcia!

wyrzynarka włosowa

Wyrzynarka włosowa umożliwia niezwykle precyzyjne cięcie prostolinijne oraz nieregularne. Do tego celu narzędzie wykorzystuje tak zwany brzeszczot włosowy. Ze względu na dużą precyzję i możliwość wykonywania cięcia wieloetapowego, wyrzynarka włosowa wyróżnia się też wyższą ceną, w porównaniu do urządzeń standardowych.  Tego typu wyrzynarka najczęściej występuje w formie stacjonarnej, osadzanej na specjalnym stole, co zdecydowanie usprawnia pracę. Dlatego możliwe są precyzyjne cięcia materiałów o zróżnicowanej wielkości. Mamy do wyboru wyrzynarki włosowe zasilane akumulatorowo oraz zasilane sieciowo. 

Wyrzynarka Castorama, Obi, Allegro - znajdź wybrane urządzenie w atrakcyjnych cenach na centrobud.pl!

Wyrzynarka Castorama, Obi, Allegro, czy też wyrzynarka z CENTROBUDU zapeni Państwu pełne zadowolenie. W naszym przypadku służymy fachowym doradztwem, również w formie telefonicznej jak i mailowej. Gwarantujemy ponadto bezpieczne zakupy, gwarancję oraz szybką dostawę.  Zapraszamy do zakupów na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy, że CENTROBUD wyrzynarka - Polska firma, nie różni się jakością czy ceną od - castorama wyrzynarka, czy od innej zagranicznej sieci. Zapraszamy do zakupów w polskim sklepie. 

Brzeszczot do wyrzynarki jest łatwy w wymianie, nawet dla tych, którzy pierwszy raz mają styczność z tym urządzeniem.

wyrzynarka akumulatorowa

Brzeszczot do wyrzynarki, faktycznie jest łatwy w wymianie, jednak nawet w tym przypadku należy zastosować się do instrukcji obsługi lub poprosić kogokolwiek o doradzenie w tej sprawie. Osobie z niewielkim doświadczeniem czynność taka zajmie dosłownie chwilę. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo brzeszczoty z przeznaczeniem do cięcia różnych materiałów.  Oferowane brzeszczoty charakteryzują się wysoką precyzją wykonania oraz znaczną “żywotnością”.

Prowadnica do wyrzynarki - najlepiej wybieraj taką, którą możesz dostosować pod różne wyrzynarki.

Prowadnica do wyrzynarki - umożliwia poprawienie precyzji cięcia wyrzynarką. Pomaga w wykonywaniu precyzyjnych cięć wzdłużnych, pod kątem i ukośnych. Zanim dokonasz jej zakupu sprawdź możliwość połączenia jej ze swoją wyrzynarką. O szczegóły zapytaj naszych specjalistów.  

Możliwość dostosowania cięcia - wyrzynarka stołowa pozwala na regulację prędkości skokowej.

wyrzynarka stołowa

Wyrzynarka stołowa, to elektronarzędzie dedykowane dla profesjonalistów. Charakteryzuje się wysokim komfortem użytkowania oraz dużą precyzją. Zostaje osadzona na bardzo stabilnym stole, co dodatkowo przekłada się na zwiększenie precyzji cięcia. Najczęściej przeznaczona jest do cięcia większych elementów z drewna, metalu czy tworzyw sztucznych. Większość dobrych wyrzynarek posiada funkcję usuwania pyłu oraz dużo możliwości regulacji.

Praca bez dostępu do prądu - w tym przypadku sprawdzi się wyrzynarka akumulatorowa.

Idealnym rozwiązaniem, w sytuacji braku możliwości bezpośredniego dojścia do sieci elektrycznej jest  posiadanie w swoim wyposażeniu elektronarzędzia zasilanego akumulatorem. Często korzystamy z takiego rozwiązania. Dlatego również wyrzynarka akumulatorowa ma zastosowanie w wielu trudnych sytuacjach. Urządzenie takie częściej kupują tzw. domowi fachowcy czy rzemieślnicy. Przy jej zakupie zwróćmy uwagę na moc takiego urządzenia oraz maksymalną głębokość cięcia, liczbę skoków na minutę czy typ uchwytu brzeszczotu. Zapraszamy do zakupów w sklepie internetowym CENTROBUDU.  

Więcej Mniej
Mamy 15 produktów
Dostępność
Producent