Kategorie

Młoty udarowe

Młotowiertarka czy młot udarowy - jakie urządzenie jest Ci bardziej potrzebne? Sprawdź ofertę młotowiertarek i młotów udarowych Centrobud i wybierz odpowiedn...

Młotowiertarka czy młot udarowy - jakie urządzenie jest Ci bardziej potrzebne? Sprawdź ofertę młotowiertarek i młotów udarowych Centrobud i wybierz odpowiednie narzędzie dla Ciebie!

Młotowiertarka - sprawdź czy to to samo co młot udarowy.

Młotowiertarka jest to narzędzie obrotowo-udarowe, natomiast młot udarowy to narzędzie kujące, przeznaczone do dłutowania. To podstawowe różnice pomiędzy tymi, często mylonymi ze sobą, narzędziami. Kolejną różnicą jest ich przeznaczenie. Młotowiertarek używa się do wiercenia otworów w twardych powietrzach (np. w betonie). Młotów udarowych używa się kucia, skuwania czy przebijania w twardych powierzchniach (np. ściany czy posadzki).

Młotowiertarka Bosch, Makita, Dewalt, Graphite to jedne z najpopularniejszych marek.

młot udarowy

Z pewnością kiedy szukacie nowych narzędzi, pierwsze jakie przychodzą Wam do głowy to młotowiertarka Bosch, Makita, Dewalt, Graphite. Są to najpopularniejsze marki narzędzi, a do tego posiadają zasłużone, pozytywne opinie. To właśnie dzięki temu są najczęściej wybieranymi markami w branży budowlanej. Bardzo dobrym wyborem będzie Makita młotowiertarka. Jest to sprzęt japońskiej marki, która produkcją narzędzi elektrycznych i spalinowych zajmuje się już przeszło 100 lat. Równie niezawodna będzie Bosch młotowiertarka. Ten niemiecki sprzęt z pewnością posłuży Wam na budowie przez długi czas.

Mniej znane marki, ale warte zauważenia - młotowiertarka Einhell, Hitachi, Hilti.

Mniej znana, ale również warta uwagi jest młotowiertarka Einhell, Hitachi, Hilti. Również sprzęt tych marek możecie znaleźć w naszych sklepach, zarówno stacjonarnych jak i internetowych. Są to mniej znane narzędzia, ale równie często wybierane.

Młotowiertarka akumulatorowa - praca bez kabla.

Młotowiertarka akumulatorowa pozwala na pracę (przez jakiś czas) bez podłączenia do prądu. Większość młotowiertarek może sobie na to pozwolić, dlatego, że ma wbudowane 18V akumulatory. Akumulatory te są z reguły litowo-jonowe. Znajdziecie takie narzędzia wyszukując młotowiertarka castorama, allegro, obi, ale również na naszej stronie centrobud.pl. Możecie również odwiedzić nasze sklepy stacjonarne.

młotowiertarka

U nas kupicie młoty udarowe w zestawach!

W naszym sklepie młoty udarowe możecie kupić w zestawie. Dostaniecie je w zestawie z walizką, dodatkową rękojeścią oraz wymiennym uchwytem. Wiertarka posiada też ogranicznik głębokości do 210 mm.

Młot udarowy Bosch, Makita, Graphite - najpopularniejsze marki tych narzędzi.

Młot udarowy Bosch, Makita, Graphite to jedne z najpopularniejszych, ale i najlepszych marek narzędzi. Są to wszechstronne urządzenia, które przeznaczone są do codziennych prac na budowie czy w domu. Znajdziecie je we wszystkich naszych sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym wyszukując np. młot udarowy castorama. Sprawdźcie co jeszcze możemy Wam zaoferować!

Zobacz też: Elektronarzędzia

Więcej Mniej
Mamy 17 produktów
Dostępność
Producent