Kategorie

Mieszadła

Mieszadło ułatwi Wam pracę i zdecydowanie przyspieszy mieszanie zapraw czy klejów. Sprawdź jakie mieszadła ma w swojej ofercie Centrobud i wybierz mieszadło ...

Mieszadło ułatwi Wam pracę i zdecydowanie przyspieszy mieszanie zapraw czy klejów. Sprawdź jakie mieszadła ma w swojej ofercie Centrobud i wybierz mieszadło dla siebie!

Mieszadło do kleju ułatwi i przyspieszy pracę!

Mieszadło do kleju to urządzenie, które zdecydowanie ułatwi Twoją pracę. Za niewielką cenę możecie sprawić, że Wasza praca będzie dużo przyjemniejsza. Mieszadła do kleju sprawdzą się również przy mieszaniu farb, gipsu czy zapraw tynkarskich i wapiennych. Dzięki ich szerokiemu zastosowaniu wydatek szybko Wam się zwróci. Szczególnie jeśli planujecie duży remont domu, nie ma co męczyć się i ręcznie rozrabiać potrzebne składniki. Mieszadlo do kleju to również obowiązkowe wyposażenie każdego placu budowy. W tym wypadku polecamy silniejsze mieszadła, nawet do 1500 W. Posłużą Wam na dłużej i istnieje mniejsze prawdopodobieństwo ich przepalenia. Najczęściej szukacie mieszadło do kleju castorama, obi, olx, leroy merlin. Warto jednak odwiedzić również nasz sklep internetowy lub stacjonarny i sprawdzić jaką ofertę dla Was mamy!

Mieszadło do zapraw suchych, półsuchych i mokrych.

mieszadło do kleju

Mieszadło do zapraw powinno się idealnie nadawać od każdego rodzaju zapraw. Podczas mieszania powinno się również sprawdzać przy zaprawach o małej lepkości jak i bardzo gęstych. Często sprzedawane są w zestawie z kubłem na zaprawę oraz kompletem kółek do niego.

Mieszadło elektryczne - szybkie i sprawne przygotowanie mieszanek.

Mieszadło elektryczne dostępne w naszej ofercie ma od 960 do 1400 W. Moc możecie wybrać w zależności co chcecie przygotowywać. Jeśli potrzebujecie mieszadła w warunkach domowych możecie wybrać modele o mniejszej mocy. Jednak mieszadło elektryczne do zaprawy powinno już posiadać większą moc. Większa moc pozwala na dokładne rozmieszanie zapraw, nawet tych o większej gęstości. Mieszadło elektryczne castorama znajdziecie również w Centrobudzie. Najszybciej sprawdzicie to w naszym sklepie internetowym.

Mieszadło do betonu, gipsu, gładzi - profesjonalne narzędzie do wykorzystania podczas prac budowlanych.

Mieszadło do betonu, gipsu, gładzi może dać różne efekty końcowe. Wszystko zależy od ilości dodawanego materiału oraz jego konsystencji. Wszystkie mieszadła są zasilane sieciowo, a więc niezbędne jest źródło prądu w pobliżu budowy.  

Mieszadło do farby nie musi być skomplikowane i drogie.

Jako mieszadło do farby możecie wykorzystać też zwykły kawałek drewienka. Jest to jednak zastosowanie, dzięki któremu wymieszacie małą ilość farby. Nadaje się więc ono np. do malowania mebli lub niewielkich powierzchni. Przy większych powierzchniach najlepiej wybrać już profesjonalne mieszadło do farb.

Cieszące się dużą popularnością mieszadło sds, collomix, celma, makita, graphite, bosch.

Mieszadło do zapraw suchych, półsuchych, mokrych

Mieszadło sds, collomix, celma, makita, graphite, bosch to jedne z najczęściej wybieranych marek. W naszej ofercie znajdziesz mieszadła m.in. Makita. To mieszadło o mocy 960 W, najbardziej nadaje się do mieszania farb i kleju.

Mieszadło do wiertarki powinno być odpowiednio dobrane do urządzenia.

Mieszadło do wiertarki powinno być odpowiednio dobrane pod urządzenie jakie posiadamy. Oprócz tego powinno być wybierane odpowiednio do rodzaju zaprawy, którą chcemy wymieszać. Ważna jest gęstość używanych materiałów. Do tych gęstszych polecane jest mieszadło, które wytwarza również ruchy góra-dół.

Mieszadło budowlane - bezawaryjność i prostota

Mieszadło budowlane powinno się charakteryzować głównie bezawaryjnością. Dzięki temu posłuży nam przez wiele lat, a inwestycja prędzej czy później się zwróci. Powinno być również wygodne i proste w obsłudze.

Mieszadło wolnoobrotowe, pneumatyczne, mechaniczne, łopatkowe - które najlepiej wybrać?

Mieszadło wolnoobrotowe, pneumatyczne, mechaniczne, łopatkowe - które powinniście wybrać? Wszystko zależy od tego do mieszania jakich zapraw chcecie je używać. Druga kwestia to oczywiście budżet jakim dysponujecie. Jeśli jednak chcecie, by narzędzie posłużyło Wam na dłużej, warto zainwestować więcej.

Zobacz też: Elektornarzędzia

Więcej Mniej
Mamy 5 produktów
Dostępność
Producent