Kategorie

Produkty od producenta WIŚNIOWSKI

Zarówno ogrodzenia jak i bramy są nieodzownym elementem całości inwestycji. Spełniają ważną rolę, związaną z zabezpieczeniem garażu, domu i przyległego terenu. Wykonanie i jakość bram, ma zasadnicze znaczenie, również dla funkcjonalności.

Zarówno ogrodzenia jak i bramy są nieodzownym elementem całości inwestycji. Spełniają ważną rolę, związaną z zabezpieczeniem garażu, domu i przyległego terenu. Wykonanie i jakość bram, ma zasadnicze znaczenie, również dla funkcjonalności. Nie bez znaczenia jest także ich estetyka. Dlatego, w CENTROBUDZIE - polecamy dla Państwa, znaną markę, ogrodzenia i bramy garażowe Wiśniowski. 


Ogrodzenia Bramy  Wiśniowski - Zamów Prosto od Producenta‎!Nie chodzi tutaj jedynie o wymienione produkty. Wiśniowski to także bramy wjazdowe, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne dla domu i przemysłu, oraz wiele innego asortymentu.


Zapraszamy do zapoznania się z produktami polskiej marki Wiśniowski. Bramy Wiśniowski, cennik - na poszczególne produkty jest adekwatny do zastosowanych technologii. Ceny mamy konkurencyjne do innych producentów. Wiśniowski oraz Centrobud, współpraca nasza istnieje na polskim rynku już od wielu lat. Jesteśmy przedstawicielem tej znanej i cenionej marki, której produkty cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów.


WIŚNIOWSKI drzwi zewnętrzne


Zobacz też: Drzwi zewnętrzneDrzwi zewnętrzne Wiśniowski


Wiśniowski makrotherm 


Marka jest na rynku obecna od przeszło trzydziestu lat. Mottem polskiej firmy, znanej na rynkach wielu krajów jest hasło: Najwyższa jakość - Wiśniowski dla domu. Makrotherm - to bramy segmentowe najwyższej jakości i niezawodnego działania. 


Cechą charakterystyczną tego produktu jest „uszczelnienie” bramy i jej płynne, ciche działanie. Katalogi online oraz Wiśniowski, cennik 2019 pdf posłuży do wyszukania swojego produktu. Jednocześnie  klient, może dokonać porównania cen z 2019 roku, z aktualnym rokiem, oraz z cenami innych firm.   Wiśniowski brama segmentowa unitherm


Należy zwrócić uwagę, że w zagadnieniu - bramy Wiśniowski, opinie naszych klientów i innych użytkowników, są bardzo pozytywne. 


Większość opinii dotyczy niezawodnego napędu, który sprawdza się zarówno latem jak i zimą. Bramy segmentowe unitherm (zobacz tutaj) nie rdzewieją, są ciche w użytkowaniu i wytrzymałe. Są także tańsze od marek zachodnich. Wiśniowski kontakt Centrobud - to tutaj otrzymacie szczegóły, dotyczące wymiarów poszczególnych bram oraz wiedzę związaną np. z prawidłowym montażem czy gwarancją. 


WIŚNIOWSKI UNITHERM


Wiśniowski unipro


Bramy unipro, to najbardziej komfortowe rozwiązanie dla Twojego garażu. Segmentowe bramy, mają opinie świetnie powstrzymujących zimno. Podczas laboratoryjnych testów, uzyskały współczynnik - U.


Pomiar można porównać do okien wielokomorowych stosowanych w domach energooszczędnych. Panele bram są wypełnione pianką poliuretanową, co daje wspomniany efekt szczelności. Wiśniowski cennik 2018 pdf, a cennik na bieżący rok - praktycznie znacząco się nie różni. Ceny są stabilne z uwagi na niską w Polsce inflację. 


 


Wiśniowski podwieszana brama przesuwna


Podwieszana brama przesuwana pozwala na zamykanie większych przestrzeni, a jej prosta konstrukcja plasuje ją w kategorii poszukiwanego na rynku produktu. Spotykamy się czasem z pytaniem, uniwersalną bramę, gdzie kupić? 


Podpowiadamy, że odwiedzając internetową stronę lub bezpośrednio oddziały Grupy CENTROBUD, znajdziecie Państwo duży wybór poszukiwanych produktów marki Wiśniowski. 


Dokonując zakupu omawianych produktów, w tym bramy Wiśniowski, serwis - zgodnie z warunkami gwarancji, oraz ewentualne reklamacje, uzyskacie Państwo, w miejscu dokonania zakupu. W tych przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z CENTROBUDEM. Nasi pracownicy przekażą, w tym zakresie szczegółowe informacje. Wiśniowski ogrodzenia - to najlepszy dla Ciebie wybór


Na często powtarzające się pytanie, ogrodzenia - gdzie kupić? Podpowiemy, że świetnym pomysłem jest odwiedzenie warszawskich oddziałów Grupy CENTROBUDU.


Mamy dla Państwa duży wybór ogrodzeń do postawienia przy posesjach prywatnych, przemysłowych czy publicznych. Wiśniowski ogrodzenia - to asortyment, który cieszy się dużym zainteresowaniem, z uwagi na zastosowanie ciekawej stylizacji. Znaczenie ma również trwałość koloru i bardzo dobra konserwacja, co znacznie przedłuża żywotność produktu. Wiśniowski prime


Wiśniowski prime, to nowa generacja bram segmentowych, prezentujących niezwykłą jakość. To idealne rozwiązanie nowoczesnego budynku. Dopasuj produkt do swojego garażu, który został stworzony z myślą o wymagających klientach. Mamy w tym przypadku równowagę pomiędzy jakością, nowoczesną techniką, bezpieczeństwem i designem. 


Zobacz tutaj!


PRIME - nowa generacja bram segmentowych


Wiśniowski makropro 100


Bramy przemysłowe Wiśniowski makropro 100 z napędem elektrycznym posiadają bardzo dobre właściwości akustyczne, przenikania ciepła, odporności przenikania wiatru oraz 2 klasę wodoszczelności. Często stosowana w projektowaniu obiektów przemysłowych, składach magazynowych czy hurtowniach.


Zobacz tutaj!

Wiśniowski makropro invest


Bramy makropro invest dla gałęzi przemysłu i magazynów, stanowią dla inwestorów doskonałe rozwiązanie.


Charakteryzują się przede wszystkim niezawodnym działaniem i bezpieczeństwem użytkowania. Płaszcz bramy zbudowany jest z przeszklonych paneli aluminiowych lub paneli stalowych.  Bramy Wiśniowski - cennik 2018 oraz bramy Wiśniowski - cennik 2019 wskazuje, że nie odnotowano, w tym okresie czasu istotnych różnic cenowych. Również w bieżącym roku ceny są stabilne oraz konkurencyjne dla innych producentów. 


...mniej szczegółów


więcej

Brak produktów od tego producenta