Kategorie

Produkty od producenta AGRO-WIKT

Nasza hurtownia Centrobud jest wyposażona również w profesjonalny sprzęt budowlany. Dlatego w naszej ofercie mogą Państwo znaleźć również Agro Wikt betoniarki.

Nasza hurtownia Centrobud jest wyposażona również w profesjonalny sprzęt budowlany. Dlatego w naszej ofercie mogą Państwo znaleźć również Agro Wikt betoniarki.


Agro Wikt Betoniarki - Zamów na Centrobud.pl!


Jest to betoniarka 230v, którą wykorzystuje się do przygotowania zapraw oraz betonu przy budowie mieszkaniowej, jak i również komercyjnej.


Każda oferowana przez naszą hurtownię budowlaną Centrobud betoniarka Agro-Wikt spełnia najwyższe standardy w użytkowaniu. Jest to sprzęt, który doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku przydomowych remontów, jak i też na profesjonalnych placach budowy. Betoniarka Agro Wikt jest doskonałą inwestycją dla każdej firmy budowlanej.


Agro Wikt Sklep, Centrobud


Wolnospadowa Betoniarka BWJ160l/230V


Największą zaletą, jaką posiada Agro Wikt betoniarka jest doskonała technologia wykonania, a także precyzyjność jaką się wykazuje w czasie pracy. Nowe betoniarki posłużą Państwu przez długie lata. Jest to wynik zastosowania między innymi wysokiej jakości silnika polskiej produkcji - Besel. Model Agro Wikt 160 l/230V cechuje się również bardzo dużą pojemnością. Dzięki temu praca na placu budowy jest nie tylko bardzo wydajna, ale także pozwala na osiąganie szybko zamierzonych efektów. Wybierając z naszego sklepu internetowego betoniarki - ceny są wyjątkowo atrakcyjne, a także konkurencyjne w porównaniu do innych sklepów internetowych.Betoniarka BWJ-160 - AGRO-WIKTDlaczego warto zaopatrzyć się w takie urządzenie, jakim jest betoniarka Agro Wikt 160? Przede wszystkim dzięki niej można stać się bardziej niezależnym podczas wykonywania różnych prac budowlanych. Ponadto betoniarka Agro Wikt jest wyjątkowo mocno rekomendowanym urządzeniem. Agro Wikt betoniarka posiada na swoim wyposażeniu specjalną ślimacznicę, dzięki której rozładowywanie zaprawy jest o wiele łatwiejsze.Jesteśmy przekonani, że betoniarka Agro-Wikt okaże doskonałą inwestycją. Tym bardziej że wyróżnia się naprawdę doskonałymi parametrami, nawet biorąc pod uwagę wymiary samej betoniarki. Dzięki temu jest ona o wiele łatwiejsza do transportowania z jednego miejsca na drugie.


więcej