Kategorie

Produkty od producenta Rabalux

Rabalux to ekspert w dziedzinie oświetlenia domowego - od klasycznych żyrandoli po nowoczesne lampy. Sprawdź jaką ofertę lamp Rabalux ma na stronie Centrobud!

Rabalux - węgierskie doświadczenie 25-letniej firmy


Rabalux to węgierska firma, która powstała w 1993 roku. Jej siedziba znajduje się Győr, w którym również znajduje się centrala logistyczna firmy. Już w 2002 roku Rabalux wszedł na rynek zagraniczny. Dzięki temu można było zaobserwować pojawienie się jego produktów w wielu Europejskich państwach.


rabalux lampa


Rabalux oświetlenie gwarantuje odpowiednią cenę do jakości produktu. Firma zajmuje się produkcją nie tylko lamp z przeznaczeniem do użytku domowego, ale również innych źródeł światła (klasycznych lub energooszczędnych). Co roku ich katalog jest odnawiany, a oświetlenie rabalux odpowiada najświeższym trendom.


Rabalux lampa - zapewnia odpowiednie oświetlenie przy świetnym designie


Jeśli szukacie dobrze wyglądającej lampy, która zapewni Wam odpowiednie oświetlenie - Rabalux lampa jest właśnie dla Was. Odpowiedni dobór oświetlenia podniesie również estetykę Waszych ogrodów i zapewni Wam większe bezpieczeństwo. Rabalux lampy ogrodowe wyposażone są też w czujniki ruchu. Dzięki temu, kiedy wejdziesz do ogrodu możesz być pewien, że będzie jasno. Ta funkcja pozwala również na oszczędność - nie musicie zapalać światła w ogrodzie na cały wieczór.


Lampa Rabalux - dbałość o jakość i przestrzeganie norm unijnych


Lampa Rabalux to przede wszystkim wysoka jakość produktów. Inwestując w te lampy możecie też być pewni, że odpowiadają one w pełni wszystkim przepisom norm unijnych. Świadczy o tym symbol CE, który znajduje się na opakowania poszczególnych produktów. Również jeśli chodzi o kinkiet rabalux możecie być pewni jego jakości. Kupując je możecie być pewni, że posłużą Wam wiele lat.


Rabalux katalog oświetlenia oraz źródeł energii


Rabalux katalog wydawany jest w dwóch formach. Jeden przedstawia oświetlenie, które możecie wykorzystać do użytku domowego. Drugi przedstawia ofertę źródeł energii zarówno klasycznych jak i tych energooszczędnych. Każdy nowy katalog Rabalux zawiera nową ofertę, poszerzoną o nowe produkty. Każdy kto urządza swoje wnętrze może znaleźć coś, co będzie pasować do jego stylu.


rabaluxRabalux Poland - wiele lamp znajdziecie w naszych sklepach!


Rabalux Poland prowadzi swoją dystrybucję w wielu sklepach w Polsce. Wiele z ich lamp możecie znaleźć na naszej stronie internetowej, ale również w sklepach stacjonarnych. Wyszukując Rabalux cennik znajdziecie wiele lamp, z których z pewnością możecie wybrać coś dla siebie.


Dobierzcie odpowiednią lampę do Waszego wnętrza lub taką, która sprawdzi się w Waszym ogrodzie. Jeśli wahacie się jakie lampy kupić, wyszukajcie Rabalux opinie. Po przeczytaniu kilku opinii na forach na pewno będzie chcieli skorzystać z naszej oferty na oświetlenie tego producenta. Zachęcamy do zakupu!

więcej